Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

zawe

Изчезна ми Google при отваряне на мозила

Препоръчан отговор

Здравейте , изтелих една програма защото ми трябваше да правя аудиозаписи, но след това при отваряне на браузера, с който работя -мозила ми се отваря не Google , а това

http://www.trovigo.com/?gd=&ctid=CT3318496&octid=EB_ORIGINAL_CTID&SearchSource=55&CUI=&UM=5&UP=SPD453F5EE-6F6C-4CFC-9820-A35169571010&SSPV=

Моля ви помогнете ми как да се отърва от него , искам да го изтрия по някакъв начин и пак да се зарежда Google!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от Настройки - Настройки си редактирате началната страница и давате добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от Настройки - Настройки си редактирате началната страница и давате добре.

А как да стигна до Настройки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как да стигна до Настройки?

От големия червен бутон в левия горен ъгъл, после леко в дясно ви са.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От големия червен бутон в левия горен ъгъл, после леко в дясно ви са.

Какво имате предвид , не разбирам , това шега ли е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво имате предвид , не разбирам , това шега ли е!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Извинявам се , видях го къде е , БЛАГОДАРЯ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А само на този браузер ли е промяната на началната страница!

Може да използвате и специализиран инструмент за премахване на такива натрапници AdwCleaner http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А само на този браузер ли е промяната на началната страница!

Може да използвате и специализиран инструмент за премахване на такива натрапници AdwCleaner http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/

За какво може да се използва този специализиран инструмент , ако го сваля какви ще са последствията?

Приятели , дадох настройките , също и придвижих върху къщичката линка на Google и при включване на компютъра се зарежда Google, но защо когато искам да отворя нов прозорец пак зарежда това

www.trovigo.com/?gd=&ctid=CT3318496&octid=EB_ORIGINAL_CTID&SearchSource=69&CUI=&SSPV=&Lay=1&UM=5&UP=SPD453F5EE-6F6C-4CFC-9820-A35169571010

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво може да се използва този специализиран инструмент , ако го сваля какви ще са последствията?

Приятели , дадох настройките , също и придвижих върху къщичката линка на Google и при включване на компютъра се зарежда Google, но защо когато искам да отворя нов прозорец пак зарежда това

www.trovigo.com/?gd=&ctid=CT3318496&octid=EB_ORIGINAL_CTID&SearchSource=69&CUI=&SSPV=&Lay=1&UM=5&UP=SPD453F5EE-6F6C-4CFC-9820-A35169571010

Изтегли и стартирай AdwCleaner, Натисни бутона Scan, след като приключи проверката натисни бутона Clean. Програмата ще изчисти тулбарите по браузърите.

След тази процедура, стартирай отново AdwCleaner и натисни Uninstall, програмката ще се деинсталира автоматично.

Преди да стартираш AdwCleaner, затвори всички браузъри.

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли и стартирай AdwCleaner, Натисни бутона Scan, след като приключи проверката натисни бутона Clean. Програмата ще изчисти тулбарите по браузърите.

След тази процедура, стартирай отново AdwCleaner и натисни Uninstall, програмката ще се деинсталира автоматично.

Преди да стартираш AdwCleaner, затвори всички браузъри.

Успех!

Благодаря от сърце!

Стартирах AdwCleaner, спазвайки указанията , след това всичко е наред при отваряне на нов прозорец ми отваря Google! :) Безкрайно съм ви благодарна , винаги тук в този форум съм намирала разрешение на проблема.Страхотни сте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...