Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Неделчо

Проблем при Lenovo G580

Препоръчан отговор

Добър ден . Става въпрос за лаптол Lenogo G580, със следните параметри :

• [*]Ram - 8GB [*]HDD - 1TB [*]Video - NVidia GeForce GT 635M ( 2 GB ) [*]CPU - Intel I3 2.30 GHz - Реално Duo, Вритуално Quatro Core .

Таа имам следният проблем : Самото ... DVD не чете оригинални, и като цяло почти не чете дискове . Много рядко . Може ли да ме посъветвате какво да направя по въпроса ? Благодаря ви предварително .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таа имам следният проблем : Самото ... DVD не чете оригинални, и като цяло почти не чете дискове . Много рядко . Може ли да ме посъветвате какво да направя по въпроса ? Благодаря ви предварително .

1.Каква е операционната с-ма която използвате?

2.Имате ли всички необходими драйвъри за системата

3.Чрез какъв Плеер отваряте дисковете/ имате ли качени пакет кодеци http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=89/или са вградени в плеера

4. какво имате предвид под оригинални и неоригинални дискове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно лазера отговарящ за четенето е замърсен или самото устройство си заминава. Почистете го първо, и опитайте пак със същите дискове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно лазера отговарящ за четенето е замърсен или самото устройство си заминава. Почистете го първо, и опитайте пак със същите дискове.

Вероятно е второто, защото пак не чете .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно е второто, защото пак не чете .

Напълно възможно. Ако е в гаранция още лаптопа - на сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...