Премини към съдържанието
Последвайте Kaldata.com в Google Новини за да научавате първи най-интересните новини! ×
  • Добре дошли!

    Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

    Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

     

За спиране на една програма


Препоръчан отговор

Здравейте искам да спра една програма, но не знам как аз мисля, че има по завъртян начин който май е единствен програмата се казва RemoteApp(за да я намерите в контрол панел) ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да спра една програма, но не знам как аз мисля, че има по завъртян начин който май е единствен програмата се казва RemoteApp(за да я намерите пишете в менюто старт) ?

Май нещо не знаете за какво питате, все пак, ако искате да спрете remote desktop към вашия комп - пишете в търсачката allow remote access и махате чавката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Май нещо не знаете за какво питате, все пак, ако искате да спрете remote desktop към вашия комп - пишете в търсачката allow remote access и махате чавката.

май си прав, но няма други програми освен връзка с отдалечен работен плот които да ме свързват ???

и ако знаеш какво означава конфликт с ИП адреси, за да съм по точен какво мога да правя с друго ИП примерно да виждам да ли е онлайн или нещо такова ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

май си прав, но няма други програми освен връзка с отдалечен работен плот които да ме свързват ???

и ако знаеш какво означава конфликт с ИП адреси, за да съм по точен какво мога да правя с друго ИП примерно да виждам да ли е онлайн или нещо такова ?

Конфликт с IP адреси означава, най-простичко, че в една и съща мрежа две устройства дърпат едно и също IP, и са в конфликт, прегледай си настройките в мрежата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте искам да спра една програма, но не знам как аз мисля, че има по завъртян начин който май е единствен програмата се казва RemoteApp(за да я намерите пишете в менюто старт) 

за да намерите тази програма търсете в контрол панел !!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

×
×
  • Добави ново...