Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Може ли да се изтрие Google+ профила без да се изтрие и акаунта в gmail заедно с това?

Редактирано от Jedinak (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да от настройките на google акаунта. То всъщност не е точно изтриване, а по-скоро деактивиране на социалните функции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От настройки! :tongue2:

Останалото си го намери сам!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да мерси, видях го това но ме притесни това съобщение -"През следващите няколко дни Google ще опита да изтрие потребителския ви профил в Google и функциите и данните, които зависят от него". Да не замине и пощата заедно с Google+..?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спокойно. Нищо друго няма да изтрие. Преживях го тоя момент миналата седмица с новия си телефон с Андроид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, ще изгубиш някои екстри, свързани с Google+, като синхронизацията на игри и приложения с Google+ акаунта (ако ползваш Android).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, ще изгубиш някои екстри, свързани с Google+, като синхронизацията на игри и приложения с Google+ акаунта (ако ползваш Android).

Гугъл плей не е обвързан с Гугъл +

Синхронизациите продължават.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гугъл плей не е обвързан с Гугъл +

Синхронизациите продължават.

Нямам предвид Google Play, разбира се... Синхронизациите продължават (поща, контакти, инсталирани приложения и т.н.), но явно не си ползвал приложения, които се свързват с Google+ акаунта...

Ще дам пример, за по-ясно... AppSales, Clash of Clans, TuneIn  Radio Pro, още една две игрички и приложения, като разбира се, тези ползвам аз, затова и с тях давам пример...

Редактирано от djagi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам предвид Google Play, разбира се... Синхронизациите продължават (поща, контакти, инсталирани приложения и т.н.), но явно не си ползвал приложения, които се свързват с Google+ акаунта...

Ще дам пример, за по-ясно... AppSales, Clash of Clans, TuneIn  Radio Pro, още една две игрички и приложения, като разбира се, тези ползвам аз, затова и с тях давам пример...

До колкото разбирам автора на темата е притеснен да не му изчезне @gmail.com  пощата в Гугъл. Другите приложения сигурно ще изчезнат, които са ситхронизирани с Гугъл + но това мен лично не ме притесни, защото на тоя етап нямам нужда от тях. Гугъл + е много коварна социална услуга, която ти нарушава личното пространство. Постоянно синхронизира и споделя снимки и файлове. Дори звънях на непознат телефонен номер на човек до мен и му  изписа името ми и  моя снимка му излезе без да съм му в контактите на телефона. Сигурно и той е активирал Гугъл + ?!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До колкото разбирам автора на темата е притеснен да не му изчезне @gmail.com  пощата в Гугъл. Другите приложения сигурно ще изчезнат, които са ситхронизирани с Гугъл + но това мен лично не ме притесни, защото на тоя етап нямам нужда от тях. Гугъл + е много коварна социална услуга, която ти нарушава личното пространство. Постоянно синхронизира и споделя снимки и файлове. Дори звънях на непознат телефонен номер на човек до мен и му  изписа името ми и  моя снимка му излезе без да съм му в контактите на телефона. Сигурно и той е активирал Гугъл + ?!?!

Поне имаш някакви опции да контролираш тези неща... А дали те знаят кой си?... Бъди сигурен, знаят за теб повече, отколкото твоя най-добър приятел... Обаче, не за това, доколкото става дума за Google+ и дали да го ползваш или не, твой избор... Губиш една-две екстри, когато (НЕ) се логнеш с акаута в Г+...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно! Точно за това става въпрос!

Бладаря все пак djagi,  за съдействието! Бих  се отписал и от gmail и вобще всичко свързано със шпионската мафия google, но прекалено отдавна я имам и всички контакти и архиви са ми там...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да изтрия играта 'Hay Day' от Google+ ,другите игри ги изтривам, но тази не се получава ? Искам да я почна от ново......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Реших тук да пиша тей като става въпрос за изтриване на  Google+  .. Реших да си продам таблета....но излиза един малък проблем не мога да намеря в настройките  на таблета си  как  изтрия (профила,gmail или гоогле+ ) там каквото се води "не съм запозната"   :shy11: но без да  навредя на джиесемите който и те за със същия профил.... Искам този човек който вземе таблета ми да си е с неговия профил а не с моя  :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Реших тук да пиша тей като става въпрос за изтриване на  Google+  .. Реших да си продам таблета....но излиза един малък проблем не мога да намеря в настройките  на таблета си  как  изтрия (профила,gmail или гоогле+ ) там каквото се води "не съм запозната"   :shy11: но без да  навредя на джиесемите който и те за със същия профил.... Искам този човек който вземе таблета ми да си е с неговия профил а не с моя   :)

Много трудно е направено. Първо влез през Гугъл плей от таблета и там търси изход. После и от настройките на таблета за синхронизация изтрий gmail  или нещо такова. Два дена си играх докато го изтрия моя телефон преди да го продам.

Редактирано от inwader (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Реших тук да пиша тей като става въпрос за изтриване на  Google+  .. Реших да си продам таблета....но излиза един малък проблем не мога да намеря в настройките  на таблета си  как  изтрия (профила,gmail или гоогле+ ) там каквото се води "не съм запозната"   :shy11: но без да  навредя на джиесемите който и те за със същия профил.... Искам този човек който вземе таблета ми да си е с неговия профил а не с моя  :)

Направи reset на таблета ще го направиш като нов, а всички данни от Google акаунта ти ще се запазят........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи reset на таблета ще го направиш като нов, а всички данни от Google акаунта ти ще се запазят........

Да ! Щом е за продаване с  reset става. Аз исках да направя първоначални настройки на моя таблет и натиснах  reset и игрите на детето ми отидаха, та си имахме семейни проблеми.  :clown:  :giggle1: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ! Щом е за продаване с  reset става. Аз исках да направя първоначални настройки на моя таблет и натиснах  reset и игрите на детето ми отидаха, та си имахме семейни проблеми.  :clown:  :giggle1: 

Не всички игри се синхронизират с Google+ предполагам, че от Google получаваш мес. отчет за активноста в профила Ви (аз оттам гледам), има Google+ и игрите които са синхронизирани, другите директно ги губиш.....Аз това знам, чакам някой да ми каже друг......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съвета inwader и Person ще пробвам и този вариант да рестартирам ....аз лично не се притеснявам за загуба на някоя игра или програма .....За мен е важно да си махна gmeil адреса  :)  ....До колкото четох става и по този начин ..... Отива се в настройките на таблета ,след това се цъка на Профил и синх......излизат профилите  в който сме се логнали и от там се клика на gmail адрес и ще се покажат отгоре три точки който също се кликат и  ще се покаже опцията за премахване на профила ...... Не знам дали ще се получи това което искам но ще го пробвам  :D .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да изтрия игрите от Google+ ? Аз основно играя Hay Day и Boom Beach, искам да ги почна на ново.....Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 15.11.2015 г. в 23:46, Person написа:

Как да изтрия игрите от Google+ ? Аз основно играя Hay Day и Boom Beach, искам да ги почна на ново.....Благодаря !

Така и неразбран как да изтрия (те са ми най-интересни защото имат на руски, а този език го владея добре) тези игри. Много години ги играя и искам да започна на ново обаче не успявам какво ли не правих Google Play ги помни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Игрите са обвързани с акаунта ти.

Ако искаш да ги играеш отначало - направи си нов профил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, RudeBoy написа:

Ако искаш да ги играеш отначало - направи си нов профил.

много неща съм купил от Google Play и ще ги изгубя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че аз не съм ти казвал да си изтриеш стария профил :) . Запази си и двата, като новия ще го ползваш само за въпросните две игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...