Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

twist69

Вертикални ленти при зареждане на Windows

Препоръчан отговор

Здравейте!
Падна ми една карта ATI Radeon X800 XL със следния проблем:

"При зареждането на черния екран преди WINDOWS-a излизат тънки вертикални ленти. Под WINDOWS ги няма тия ленти и работи на 100%, без забележки. Няма изгути кондензатори!"

От какво може да е този проблем, до какво може да доведе и може ли да се оправи??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокартата просто си заминава. Отсега да си знаеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокартата просто си заминава. Отсега да си знаеш.

В такъв случай ще му дам 13лв за вентилаторчето. Ако работи добре, мисля че си струва.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В такъв случай ще му дам 13лв за вентилаторчето. Ако работи добре, мисля че си струва.

Публикувано изображение

Ако имаш познат, който се занимава и има така наречената "духалка", може да провери кой елемент прави проблем и да го смени или презапои. Ако я занесеш в сервиз, където се занимават с подобен род дейност просто ще се набуташ с пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята е така вече няколко години и не е умряла още!

Даже като мърдаш мишката върху бял фон и се оцветява леко в синьо временно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...