Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Kristina Iordanova

External HDD не се разпознава от Windows 8.1

Препоръчан отговор

Здравейте, купих си нов комп. Сложихме му Windows 8.1 Enterprise и искам да си прехвърля информацията от стария хард. Купих си една HDD External Box обаче изобщо Windows 8 не ми разпознава харда. Пробвахме на устройство с Windows 7 и веднага се появи на него. Кажете какво да правя ? Някакви драйвери ли да търся, програми ли да тегля ?HELP!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, купих си нов комп. Сложихме му Windows 8.1 Enterprise и искам да си прехвърля информацията от стария хард. Купих си една HDD External Box обаче изобщо Windows 8 не ми разпознава харда. Пробвахме на устройство с Windows 7 и веднага се появи на него. Кажете какво да правя ? Някакви драйвери ли да търся, програми ли да тегля ?HELP!

Странно, на друг порт пробвахте ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно, на друг порт пробвахте ли ?

Да, пробвах и на USM 3.0 всички портове, самата кутия работи с USB 2.0, нищо не става :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да нямаш драйвъри за USB 3 на новия комп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да нямаш драйвъри за USB 3 на новия комп.

Е добре то и през UBS 2.0 също не ми го засича. Изкарва ми съобщение UBS device not recognized.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е този външен диск? По принцип Ентърпрайс сам си намира и инсталира драйверите за устройствата. След като тръгва на Win 7, не би трябвало да има проблем и на Win 8 с драйверите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв е този външен диск? По принцип Ентърпрайс сам си намира и инсталира драйверите за устройствата. След като тръгва на Win 7, не би трябвало да има проблем и на Win 8 с драйверите.

Този хард е стария ми хард от стария ми настолен комп. Сега точно марката не знам каква е. Просто си купих такава кутия, в която като сложа харда и мога да го свържа през USB. Windows 8 не може да си намери драйверите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изкарайте го от кутията и го вържете към SATA порт на дъното...но ако е запечатан,демек гаранционен?Ако не е,добре;ако е,може да се разберете с фирмата да ви преточат данните.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имах подобен бъг с уин8. В computer management --> disk management му избираш partition-а и Change drive letter and path, избираш му някоя друга буква и готово, вече трябва да ти го разпознава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...