Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Merkurial

Offline упътвания в Google Maps?

Препоръчан отговор

Предстои ми пътуване до едно място в София, но не знам как да стигна до там. Имам Google Maps на телефона, но тъй като нямам интернет мегабайти не мога да си заредя упътването до там, освен ако не хвана WI-FI. Та понеже има "Offline Maps" се зачудих дали мога по някакъв начин да си запаметя упътването от точка А до точка Б предварително и когато ми потрябва да го отворя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През Wi-Fi можеш да си свалиш очастък от картата за offline ползване, виж в настройките на maps-а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През Wi-Fi можеш да си свалиш очастък от картата за offline ползване, виж в настройките на maps-а

Аз картата я имам. Нещо кото offline упътване ми трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами щом имаш свалена карта ти стига връзка с GPS спътниците за да те позиционира. Задаваш адреса и ще ти покаже пътя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само че GPS-а доста често бърка местоположенията, и си трябва и връзка за по-голяма точност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

по - скоро приложението на google се бърка (поне от краткия ми опит с android у-во) maps-a не показваше точно дори и с мобилен интернет, после си свалих приложение за offline навигация и работеше без мобилен нет и без проблем (приложението беше iGo)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Друг вариант е да си купиш карта на гр. София. По бензиностанциите на "Лукойл" я има, струва 2-3 лева. Гледаш по нея и се ориентираш. Става и с питане. Нали знаеш поговорката: "С питане до Цариград се стига". Баба ти все навигация е използвала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предстои ми пътуване до едно място в София, но не знам как да стигна до там. Имам Google Maps на телефона, но тъй като нямам интернет мегабайти не мога да си заредя упътването до там, освен ако не хвана WI-FI. Та понеже има "Offline Maps" се зачудих дали мога по някакъв начин да си запаметя упътването от точка А до точка Б предварително и когато ми потрябва да го отворя.

Не казваш модела на телефона ... Но ако е с Android и GPS приемник - сложи му една истинска навигация, и няма да си зависим от интернета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...