Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Horch

проблем с компютъра ми

Препоръчан отговор

От 3-4 дена компа ми нещо не е добре включвам го и ми изписва ,, МОЛЯ ИЗЧАКАЙТЕ ,, пробвах с Autologic Boot Speed, advcleaner, hitman pro36, GRT и MicrosoftFixit но без резултат. В момента работи но дисплеят ми е с намалена резолюция , няма звук ...и др, в някакъв режим без грешки това го преведох от френски защото софтуера ми е на френски, МОЛЯ ЗА ПОМОЩ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При стартиране помпете бутона F8. 

От менюто,което ще се появи,изберете Load last known good configuration.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Направете лог със ESET SysInspector

Като следвате инструкциите на изображението, прикачете го или го качете някъде и поставете линк в следващият ви пост.

Публикувано изображение

2. Създайте доклад чрез PC Pitstop OverDrive

Сайтът ще сканира вашата операционна система за проблеми и ще генерира подробен доклад.

Влезте чрез Internet Explorer и отворете ТОЗИ линк.
Следвайте инструкциите както на изображението. Когато сканирането свърши, копирайте линка в горната част на браузъра както е показано и го добавете в следващият ви пост.
Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...