Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

loraka

Подходяща видеокарта ?

Препоръчан отговор

Здравейте имам PC  s характеристики Intel dual 2.40/2gb ram ddr3/ видео  вградено intel 4500/нисък профил кутия.Въпроса ми е следния искам да си взема най подходящата видео карта до 130 лева ,която ще ми върши работа за игри като CS,FIFA,NFS Понеже в момента  играя дота2 с добра графика  но цс не ми върви харесал съм една видео карта. И искам да знам ако си я взема дали ще имам някакви проблеми с Fps  на игрите. http://www.emag.bg/video-karta-asus-amd-radeon-r7-240-2048mb-gddr3-128bit-dvi-hdmi-pci-e-r7240-2gd3-l/pd/DR6QJBBBM/?ref=autosuggest благодаря ви предварително ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом профила е нисък,трудно ще вкарате тази карта там.Варианта е да махнете шината,но ще загубите VGA изхода на картата.И също така,ако можете ,търсете карта с ДДР5.

п.п.Абе вие колко пъти ще задавате един и същ въпрос?Имате и стара тема за това? Защо за толкова време не е имало развитие?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как ще вкара тия карти в кутия нисък профил?

Прав сте колега. Не догледах въпроса на loraka. Мерси че ме поправихте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бюджета беше малко по-голям бих препоръчал Ati Radeon HD 5750 1GB GDDR5, Low Profile , но така като гледам няма голям избор. Всичко останало е на ниво вградена графика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако бюджета беше малко по-голям бих препоръчал Ati Radeon HD 5750 1GB GDDR5, Low Profile , но така като гледам няма голям избор. Всичко останало е на ниво вградена графика.

И аз смятам че това би бил най добрият вариант. Въпреки това, ако нямате възможност да закупите горепосочената графична карта, ТАЗИ може да бъде компромисен вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси ще си взема една от тези видео карти след като я сложа ще напиша какъв е резултата  ! :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...