Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

искам да попитам коя операционна система да избера, мисля да си преинсталирам лаптопа и се чудя коя операционна система ще ми върви най- хубаво. Незнам дали това е раздела защото за пръв път питам за нещо такова тук.

Благодаря ви предварително за отговорите!

Ето и характеристиката:

Модела е Dell inspiton 15 3521

http://prikachi.com/images.php?images/787/7177787H.png

post-328557-0-08986700-1395317213_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всичко ще върви

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

За какво ще го използваш? Като цяло Windows 7 ще ти е най-добре. Ако се използва за всичко освен игри, бих ти препоръчал линукс, но не знам доколко ще ти е удобен.

Редактирано от RJ45 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Core i3-3227U...

Що питаш като знаеш отговора ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще станели да го дръпна от замунда и да го сложа на диск да го инсталирам сам?

И ако стане кой точно трябва да дръпна?

http://zamunda.net/browse.php?search=Windows+7&cat=0&incldead=1&published=&field=name

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще станели да го дръпна от замунда и да го сложа на диск да го инсталирам сам?

И ако стане кой точно трябва да дръпна?

http://zamunda.net/browse.php?search=Windows+7&cat=0&incldead=1&published=&field=name

Няма да стане, щото трябва да го и активирате, а май не можете даже да го инсталирате. На сегашния какъв му е зора, че иска преинсталация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми започна да забавя и работата в нета се забавя пък и преди два месеца инсталирах външна тема за windows и ме дразни защото незнам как да я махна... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми започна да забавя и работата в нета се забавя пък и преди два месеца инсталирах външна тема за windows и ме дразни защото незнам как да я махна... 

Десен бутон на десктопа - персонализация и си изберете няква аеро там. То зависи и какво точно ви е приложението за външна тема. Свалете Ccleaner и като си почистите посетените сайтчета и подобни дайте на инструменти - стартиране и там снимайте какво се зарежда заедно с уина, и с браузърите. Ако имате питанки в device manager също снимайте.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да стане, щото трябва да го и активирате, а май не можете даже да го инсталирате. На сегашния какъв му е зора, че иска преинсталация?

Защо да не стане? Сигурен съм, че поне половината хора в България са с пиратски Windows. Теглиш си от замунда, записваш го на диск, инсталираш, след това теглиш windows activator, активираш и си готов. После евентуално си инсталираш някои драйвери и разни програмки и готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

тема -десен бутон на мишката на работния плот-персонализиране:

Публикувано изображение

Редактирано от miazmatik (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам как се сменя тема, ама темата е външна и нестава по този начин. Искаше инсталиране като я дръпнах. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да не стане? Сигурен съм, че поне половината хора в България са с пиратски Windows. Теглиш си от замунда, записваш го на диск, инсталираш, след това теглиш windows activator, активираш и си готов. После евентуално си инсталираш някои драйвери и разни програмки и готово.

Защото сегашното му копие не е минало въобще проверка за активация, защото на сегашното му копие са му спряни ъпдейтите и даже е без SP1. Пък и момчето е маскирало всичко на снимката, което не трябва да се маскира, така че само ще му е трудно да се справи според мен. После евентуално ако не се е сетил да си дръпне драйвера за чипсета и за лана даже няма да може да сподели какво не му върви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто деинсталирай, дадената тема толкова ли е трудно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нестава да се дейнсталира

Какво стана с Ccleaner?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Категорично - не!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от miromixailov
      Здравейте, днес за първи път от много години реших да си вържа аудио системата към компютъра.
      И забелязах че не мога да настроя каналите да работят 5.1
      Някой има ли идея защо, и как мога да добавя други канали за да работи аудио системата ми с всички говорители.
      Благодаря

• от Иванов27
      Здравейте, извинявам се за глупавия въпрос предварително! Искам да си закупя аудио систама, но неразбирам абсолютно нищо от тази сфера и затова не мисля да се впускам в излишни размисли и страсти. Просто искам мнения, на хора по компетентни от мен в тази област и да отивам, и да купувам.
      Харесват ми като дизайн онези по-висосите колони, които са по 4 броя, мисля че се нарича домашно кино. Искам да попитам, могат ли тези колони да се използват за слушане на висоса музика или се използват главно за филми, както е упоменато в имато им.
      Харесва ми дизайна, но не държа да са точно такива, като цяло няма значение много от вида просто искам да се чуват добре и доста силно.
      Като пари не мисля да давам много и мисля да отделя около 300-400лв. 
      Знам, че има много такива теми, но както казах, просто не ми се занимава с изледователска дейност и каквото ми предложите просто ще го купя.
      Ппс: Знам, че за тази цена не може да се очаква много, но все пак би трябвало да има някоя прилична система
      Забравих да спимена, ще ми трябва за апартамент, по-точно за стая около 20 и нещо квадрата..
    • от Калин Карабойчев
      Legrand е глобален специалист в изграждането на електрически и цифрови инфраструктури. Широкият обхват на решенията за търговски, индустриални и жилищни сгради правят компанията еталон за клиентите по целия свят. Legrand използва глобален подход, включващ всички заинтересовани страни и екипи, с помощта на който е изградена печеливша стратегия за устойчив растеж чрез иновации и непрекъснатото внедряване на нови продукти с висока добавена стойност, като например програмата Eliot.
      През 2016 година Legrand реализира годишни продажби в размер на 5 милиарда евро. Компанията е в списъка на Euronext Paris и участва в престижните рейтинги, включително в CAC 40, FTSE4Good, MSCI World, Oekom, DJSI World и други.
      На 23 ноември, четвъртък, Legrand ще обяви в София новата система за структурно окабеляване LCS3. Това е богата гама от медни и оптични кабелни решения, отговаряща напълно на нарастващите нужди от обмяна на все по-голям обем от данни в сградите, на нуждата от разширяване на мрежите и необходимостта от по-висока скорост при обмена на данни.
      Производителност, адаптивност и ефективност

LCS3 осигурява значително подобрение и актуализация на структурните кабелни системи за изграждане на цифрови инфраструктури и осигурява бърз пренос на данни в мрежите, повече производителност и адаптивност. Значително по-високата скорост при преноса на данни се осигурява чрез висококачествени конектори RJ45 и с помощта на високоскоростни оптични конектори, които позволяват скорост до 100 Gbps. LCS3 предлага модулност чрез малки отсеци, в които могат да се комбинират медни и оптични кабели, като същевременно се осигурява увеличаване на броя на свързващите точки. Дизайнът на новите сървър шкафове позволява оптимизация на необходимия за охлаждането въздушен поток. Инсталацията и поддръжката са съвсем лесни благодарение на новата заключваща се система на конекторите и автоматичните плъзгащи се касети.
      Решения за всеки ваш проект
      LCS3 дава възможност на всички, независимо дали са инвеститори, специалисти или неспециалисти в областта, да намерят най-подходящото решение за техния конкретен проект. Кабелната система на Legrand е еднакво подходяща както за LANs мрежи, така и за центрове за данни, при които от решаващо значение са високата скорост, плътност, адаптивност и гарантирана непрекъснатост на услугата. Добавената стойност на това предложение е съвместимостта и синергията с всички останали продукти на Legrand, като новите LCS3 шкафове и разклонители (PDU), които са перфектното решение за разпределението на електроенергията.

Иновации в действие

Новата кабелна система на Legrand има няколко патентовани иновации като например модулната касетна система или новия уред за запояване на оптични кабели. Всички медни конектори от гамата LCS3 са PoE (Power over Ethernet) сертифицирани + стандартна сертификация. Освен това, чрез изграждането на надеждни, високоефективни цифрови инфраструктури, LCS3 е неразделна част от инициативата Eliot на Legrand, посветена на концепцията "Интернет на нещата" (Internet of Things).
      Ключовите моменти в новата LCS3 са:
      "Производителност, адаптивност, ефективност - Превъзходство в 3-те измерения"

Когато говорим за производителност на системата за структурно окабеляване, независимо от използваната технология (мед или оптика) това, което наистина има значение е скоростта на пренос на данни.
      Legrand системата LCS3 ви предлага:
      25 Gbps и 40 Gbps Ethernet приложения
      МЕДНА ТЕХНОЛОГИЯ 40 Gbps и 100 Gbps Ethernet приложения
      ФИБРООПТИЧНА ТЕХНОЛОГИЯ MTP/MPO висока плътност и решения до Cat. 8
      ФИБРО ОПТИКА и МЕДНА ТЕХНОЛОГИЯ
      НОВИ RJ45 конектори

Cat. 8, Cat. 6A, Cat. 6 и Cat. 5e свързване без инструменти Кабел и корди от Cat. 5e до Cat. 8
      Ефективност и висока плътност
      Пач-панелите и фиброоптичните чекмеджета са препроектирани за повече конектори и по-лесна инсталация 48 порта на модул за по-висока плътност
      МЕДНА ТЕХНОЛОГИЯ 96 LC на модул за по-висока плътност
      ФИБРООПТИЧНА ТЕХНОЛОГИЯ 144 LC на модул за по-висока плътност
      ФИБРООПТИЧНА ТЕХНОЛОГИЯ
      АДАПТИВНОСТ И ПОДДРЪЖКА
      LEGRAND разработва решения, които са лесно адаптивни на всички нива, лесно се надграждат, като е възможно разширяване на системата в бъдеще чрез:
      Модулност на панелите Модулна касета Бутон за по-лесно изваждане на касетата Иновативна система модулни касети Защита на кордите
      Legrand предлага и други решения за дата центровете (Data Centers)
    • от Ivan Slavov
      Здравейте търся система за сайт на филми качване на голямо количество филми,
      търся нещо от рода на http://filmisub.com ако може благодаря за вниманието.
    • от Димитър Иванов
      Здравейте, днес като исках да си изтегля едно приложение, през google play, установих, че ми се е изтрило приложение(google play). Какъв е проблема ако някой може да ми помогне по въпроса как да си го инсталирам отново.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.