Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

helis

Macromedia freehand-помощ

Препоръчан отговор

Мисля, че темата е за тук, но все пак може да греша и ще се помоля да я преместите.Не видях друга тема във форума затова я пускам тук, но все пак ако има моля само за линк към нея.

Налага ми се да направя от растерно изображение векторно и търся уроци за програмата ако може да са на български ще е перфектно, но и на английски става. Търся ги, защото някой неграмотник в МОН е решил, че тези уроци няма да ни трябват и ги е резнал а имам задача (не е за оценка ама никога не е лошо да се научи нещо). Ако има по лесна програма за векторни изображения можете да я предложите и нея. Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...