Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

porata

Проблем със програмите на пц-то

Препоръчан отговор

Не знам точно как да подскажа за проблема си Един приятел който си няма на идея какво точно прави е седнал на пц-то опитал се е да отвори вече не съществуваща игра която аз лично бях изтрил преди време с ДТ.Не знам точно какво е отворил с ДТ но сега всички икони почти всички са с иконата на ДТ Опитах се да променя програмата като я отворя с друга примерно гоогле.хром е с иконата на ДТ отварям я с програма за гледане на филми и променя всички останали Или иначе казано променя ли 1 програма на декстопа променя всички други програми не знам какво е бърникал Опитах се да върна пц-то с няколко дни назад но или аз не знам как или ми дава само някаква последна точка на вазтановяване и  тя най често е преди 10м и не мъ върши работа ако някой разбра поне малко от глупостите които написах нека драсне нещо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем с българският имаш ти ;)Една запетая не видях, и видях само 1 точка... Как да го чета това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем с българският имаш ти ;)Една запетая не видях, и видях само 1 точка... Как да го чета това?

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис.По темата:Какъв е Windows-a?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 e Извинявам се за запетаите Забелязах че файлове които са си ехе. не са променени или не се променят като променя икона Но всички останали ЛНК. файлове се променят ако променя примерно скайп да се отваря с "гом плеар"Всички икони се променят и отварят гом :д 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

.............

:offtopic_s:

Купете си буквар!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Моля изпълнете следните стъпки!

1 Оправяне на файловите асоциации.

• [*]Свалете
ТОЗИ инструмент и го стартирайте. [*]Когато програмата ви изкара диалогов прозорец, натиснете ОК.

2 Оправяне на преките пътища.

• [*]Изтеглете
ТОЗИ файл и го запазете на десктопа [*]Стартирайте файла и изберете Yes [*]Рестартирайте системата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...