Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

quickJO

Референдум за присъединяването на България към Монако

Препоръчан отговор

Върховната Рада на Монако, поместена на една яхта между чифт перфектни цици и 200 грама доставен от българин кокаин, разпореди референдумът за присъединяването на България към Монако да се проведе в неделя."Очакваме 100% активност и малко по-голяма подкрепа за присъединяването ви към нас. Планираме на Карадере да направим копие на Монако, за да си имаме backup вслучай на катаклизми" - споделя принц Албер Две пред медии.След анексирането на страната ни от Монако, всички българи ще получат статут на монегаски и ще могат да гъзареят по цял свят с гражданството. Монте Карло ще стане Монте Карлово в знак на приемственост към бившия български народ.Еуфорията в страната е голяма, като се очаква всеки да отговори с Да на въпроса: "Искате ли да се присъединим към някоя яка страна, дето има пари и улиците ѝ са толкова без дупки, че даже са писта от Формула 1?"ООН обяви, че ще признае референдума за легитимен, понеже кой нормален човек бяга от това да стане гражданин на държава, 50% от чието население има яхта.Източник: НЕ!новинитеp.s. Забележете "източника" и раздела, в който е поместена темата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сори, ама ще съм против и ще гласувам за анексирането на Монаково.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Недей така. Ще съсипем и него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мечтиии Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върховната Рада на Монако, поместена на една яхта между чифт перфектни цици и 200 грама доставен от българин кокаин, разпореди референдумът за присъединяването на България към Монако да се проведе в неделя....

Освен това ставаме кралство и вместо граждани на република сме поданици :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... и ще гледаме Формула 1 от терасите си... :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднага гласувам с "Да! Ура! Най-сетне!", но защо няма опция за онлайн вот? Нищо, ще се прежаля и ще гласувам лично, а принцът ще ме ръкостисне.

... и ще гледаме Формула 1 от терасите си... :whist:

От терасите МИ, щото смятам да закупя всички сгради по трасето и на две преки от него (на третата е баирът)! А на прочутата "Фиба" ще отворя сиропчийница и малка фурничка за топли закуски, та вместо в бокса, пилотите ще спират при мен за горещи домашни мекици и ягодов сироп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Te тая петъчна тема чаках  :D

Митко Бербатов президент  :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Веднага гласувам с "Да! Ура! Най-сетне!", но защо няма опция за онлайн вот? Нищо, ще се прежаля и ще гласувам лично, а принцът ще ме ръкостисне.

От терасите МИ, щото смятам да закупя всички сгради по трасето и на две преки от него (на третата е баирът)! А на прочутата "Фиба" ще отворя сиропчийница и малка фурничка за топли закуски, та вместо в бокса, пилотите ще спират при мен за горещи домашни мекици и ягодов сироп.

Ти май за олигарх се гласиш... :rolleyes:

Te тая петъчна тема чаках  :D

Митко Бербатов президент  :wors:

Сашо Томов - президент на ФК Монако! :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сашо Томов - президент на ФК Монако! :clap:

ПФК ЦСКА (Монако)  :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не се наглася аз, някой друг ще го стори!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не се наглася аз, някой друг ще го стори!

прави предизборен щаб  :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прави предизборен щаб  :whist:

Готов е! Жената, съседката, любовницата и бай Павел от квартала, който ще залепва агитационните материали по улиците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

:clap: :clap: :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че Александър Македонски го е изпуснал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че Александър Македонски го е изпуснал.

Всъщност, осведомени източници твърдят, че великият пълководец всъщност се е казвал Александър Монегаски, с времето обаче наглите макета и това са си присвоили... :mad:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...осведомени източници твърдят...

т.е. Божидар Димитров?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

т.е. Божидар Димитров?

Тцъ, Николай Овчаров :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, все там...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е да се присъединим, но мислите ли че ще сме добре, отначало докато се задвижат нещата ще сме малко в тежест на Монако. Статута на България е съвсем различен от този на Монако Финансово и материално.Какво ще допринесе малката държава или ние на тях като блага, материали, производство и др.За управление добре княз да ни управлява место да сме на партийна с-ма това едно положително.Ето една малка статийка с коментари към нея, извинете ме ако сте я прочели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Ето една малка статийка с коментари към нея, извинете ме ако сте я прочели.

Сега я погледнах и се разочаровах - имало цяла група във ФБ, нейна била идеята. Всъщност, до там спрях с четенето...

Язък, тъкмо се бях навил да ставам монегасец и ме заляха с бъчва ледена вода. Но нищо, все пак имам лични впечатления от там. Хубаво местенце е, малко наблъскано, ама става като за един живот...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, то е ясно, че всичко е майтап да става. Някой като почне насериозно да взима темата и да мисли как и защо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, то е ясно, че всичко е майтап да става. Някой като почне насериозно да взима темата и да мисли как и защо...

Майтапът си е майтап, вярно. Пошегувахме се, но накрая ми стана тъжно, защото преди дни в Крим съвсем не беше смешно, особено пък на местните, "избрали демократично" Русия за родина с 95% от гласовете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хубаво местенце е, малко наблъскано, ама става като за един живот...

Викаш - би изтърпял... :)

И аз!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...