Премини към съдържанието

Най-добро покритие  

15 гласували потребители

1. 1. Кой оператор има най-добро 3G покритие?

• Мтел
      5
    • Глобул
      0
    • Виваком
      6
    • нито един от тях
      3
    • не мога да преценя
      1
  2. 2. Кой оператор има най-добро покритие като цяло?

• Мтел
      6
    • Глобул
      0
    • Виваком
      6
    • нито един от тях
      2
    • не мога да преценя
      1

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

И каква е целта на анкетата? Няма оператор, който да има 100% покритие навсякъде поради различни причини.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Викторе, регистрирал си се във форума преди 16 минути и първият ти коментар е да разпоредиш гласуване в тема, по която никой обикновен потребител не би могъл да има друго становище, освен чисто субективно. Защо така се получава? Да беше пояснил каква е целта на въпросите ти ли?

П.П. Дали ще видим втори коментар от теб?

Редактирано от hlevoust (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гласувайте. 

Безкрайно безсмислено. Покритието не се определя от мненията на хората а от гъстота и разположение на клетки, слотове и канали за услугите и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само знам, че Глобул са с най-скапаното покритие в света...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да коментирам Мтел и Глобул -  Глобул  просто издъхна на всички места където правих сравнението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Викторе, регистрирал си се във форума преди 16 минути и първият ти коментар е да разпоредиш гласуване в тема, по която никой обикновен потребител не би могъл да има друго становище, освен чисто субективно. Защо така се получава? Да беше пояснил каква е целта на въпросите ти ли?

Да ще видиш. Това е вторият ми коментар. 

Анкетата не е с някаква рекламна цел. 

Просто обичам да правя анкети, нищо друго. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам поглед над 2 оператора - Мтел и Глобул. Глобул на никого не го препоръчвам - просто не става и не става. Сори, ако обидя някой, но за мен този оператор е пълен провал. 

С Мтел съм от началото и засега ме устройства. Има добро покритие. Както са казали и другите, винаги има някакви места, където тел-ът ще спре. Въпреки че доколкото знам в България имаме много добро покритие като цяло за Европа. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз гласувам за Мтел. Базата за сравнение е спрямо Виваком. Където и да пътувам все съм с човек, който е на този оператор и определено при мен нещата са по-добре в пъти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм с друго впечатление - там където мтел нямат покритие (а то е на доста места), виваком имат. За глобул нищо не мога да кажа, не съм им ползвал услугите. 

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз пък съм с друго впечатление - там където мтел нямат покритие (а то е на доста места), виваком имат. За глобул нищо не мога да кажа, не съм им ползвал услугите. 

Аз пък съм със съвсем друго впечатление. По телевизията разправят, че и ТРИТЕ оператора са с най- добро покритие, но се оказва, че и там лъжат като цигани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И слава БОГУ! И аз мога да изкажа за Глобул само и единствено негативно мнение... то бива, бива, бива - ама тяхното е направо омазване с ***** до ушите... Даже ако не си от голям град (поне в големите градове има тук-таме пак не на 100% ама има) може въобще да не знаеш, че Глобул предлагат 3G :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Анкетата не е с някаква рекламна цел. 

Просто обичам да правя анкети, нищо друго. 

Ами да беше обяснил във встъпителния си коментар, че инак увисва някак.

Ако се погледнат данните в официалните сайтове на трите основни мобилни оператора, ще излезе, че до пълното покритие на страна остават жалки стотни от процента. Но липсват данни за качеството на покритието, а в граничните райони то съвсем не е на ниво. Сигналът десетки пъти дневно пропада и ако не гледа човек как си ползва телефона, роумингът е гарантиран, та после да се чуди човек с кого е разговарял. Канеха се да премахнат последния, но се получи някакво отлагане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно!

А и липсват обективни отговори като "Нито един от трите" и "Не мога да преценя".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

А и липсват обективни отговори като "Нито един от трите" и "Не мога да преценя".

вече има ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм със съвсем друго впечатление. По телевизията разправят, че и ТРИТЕ оператора са с най- добро покритие, но се оказва, че и там лъжат като цигани.

Логически, е много невероятно и трите да имат съвсем еднакво покритие, така че все един не лъже :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука където Аз живея никой няма никакво 3G покритие! В големия град има 3 2G мрежи и 3 3G мрежи, така ми сканира телефона. Така че нито един от вичките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Логически, е много невероятно и трите да имат съвсем еднакво покритие, така че все един не лъже :D

Дай тогава да го чуем кой е този оператор.Аз просто цитирам релкама от телевизията и ми е ясно, че все един от двата е с най- добро покритие.Хващаш се за логическото а не за принципа. Тогава тази реклама за какъв чеп я пускат през час по каналите? Ето ми и класирането, ако евентуално не се вижда.  1 Мтел  2 Виваком. Глобул не го класирам въобще. Абонат съм изцяло на Виваком, но не мога да ги поставя все още на 1-во място.Но по много признаци личи, ще ще го заемат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване