Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Daylight Dancer

RQ : Crypto webcam budjet iv driver win8/8.1

Препоръчан отговор

Сдобих се с тази камерка. в device manager-а кодът е :

USBVID_093A&PID_2460&REV_0100 

По принцип ми трябват за win8(може ако не домръзва да обновя днес до 8.1). Като цяло ако намерите драйвъри и за някаква друга ОС може би пак вършат работа. Ще кача ОС на виртуална ако трябва и ще тествам камерката или може да буутна някое Ли дистро.

Мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип ми трябват за win8(може ако не домръзва да обновя днес до 8.1). Като цяло ако намерите драйвъри и за някаква друга ОС може би пак вършат работа. Ще кача ОС на виртуална ако трябва и ще тествам камерката или може да буутна някое Ли дистро.

Мерси

На самата камера няма ли стикер с марка или нещо подобно. Така не може да се намери.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Awdit връща това : SoC PC-Camera .Но ти си търси драйвер, много скам и глупости трябва да си накача на компа, за да видя дали въобще е наистина драйвера от тъпите сайтове за драйвери, къде искат първо инсталация на техния глупав продукт. Не знам дали само със sys файла ще тръгне. Иначе само sys файл има из нета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси

Защо не си вземеш нещо СВЯСТНО и евтино, за което има драйвери и всичко, а си правиш главоболия с някакви ментелсон камерки?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Под 7-ака си я зачете windows-а и си бачка на 6.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...