Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Шри Компютърджи

почистване на екран

Препоръчан отговор

Лаптопа ми е с матов екран, имам микрофибърна кърпичка специално за почистване на екрани. В последно време обаче го замазва  колкото и както и да го бърша - вертикални, хоризонтални, кръгови движения :D - все някъде остава едно петно като от мас (а не съм го докосвал никога с пръсти!)

Някакви идеи как да го чистя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има специални препарати за монитори, който не са на спиртна основа. Купуваш си  и няма да имаш повече проблеми. В компютърен магазин може да си купиш. Струват около 10 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лаптопа го чистя първо с мокри кърпички за бебета, после със суха го забърсвам и светва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С препарат за почистване на стъкла става супер...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С препарат за почистване на стъкла става супер...

Повечето имат алкохол, не е добра идея. Изпери добре микрофибърната кърпа най-добре в пералня, след това си напълни едно пръскало от препарат за прозорци с чиста вода, сгъваш микрофибъра на 2 и пръскаш лека мъгла от водата на едната страна, бършеш без да натискаш, ако трябва пак ще напръскаш кърпата с малко вода пак бършеш и след това със сухата страна обираш и всичко ще е огледало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Повечето имат алкохол, не е добра идея.

Какво като има.Алкохолът не може да повреди стъкло!Напротив чисти го по добре...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво като има.Алкохолът не може да повреди стъкло!Напротив чисти го по добре...

Тук не става дума за стъкло, колега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно предложение и от мен - това за самия екран. За всички останали части - това. Използвам и двете и съм доволен. И двете са купувани от "Техномаркет".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...