Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

danielbonev

Как да се науча да играя League of Legends?

Препоръчан отговор

Здравейте!Абе, свалих си играта, минах туториалите, и се пуснах на Custom game, с ботове само.Като почна играта купувам си Рекомендет итемите, обаче много ме бият, нищо, че играя с ботове.Не знам какво правят магиите, абсолютно нищо.За 5 минути другият отбор(ботовете), са 5 кила, а ние 1 кил, който не съм го направил аз, а аз съм вече 3 умирания.
Някакви съвети да ми дадете, как да се науча да играя.Имайте впредвид, че ботовете ме бият, и естествено се едосам много я спирам играта.
Очаквам съвет или някой който да ми обясни как точно се играе, да я науча да я играя за забавление. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеш ли какво? Аз па не можех да карам колелото на задна гума и четох ли четох и не се научих.. един ден се качих и се опитах да го вдигна - паднах! втори път- пак паднах! На третият път вече го карах на една гума  ;) Тряя Skill... Гледай видеа тук,там и се тренирай с всички герой и ще разбереш кой е за теб! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попринцип има много добри гайдове за повечето видео игри но са предимно на англлийски, ако разбираш езика прочети някой за лигата.Попринцип има много добри гайдове за повечето видео игри но са предимно на англлийски, ако разбираш езика прочети някой за лигата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С практика се научаваш , никой не се ражда научен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С практика се научаваш , никой не се ражда научен

Каква практика, аз нямам приятели които да ме научат, сам ми е много трудно.Английският език не го знам, някой може ли да ми помогне с основните неща.

Много искам да я играя, струва ми се интересна, но не мога, много трудно усвоявам нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре научи как се използват пунктуационни знаци...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами играй я за забавление. Имай в предвид, че дори и да се научиш да играеш сам, когато започнеш да играеш с други хора и не сте отбор пак много ще Ви бият. 

Научи се да играеш с един герой много добре. За препоръчване е да е боец. После като свикнеш всичко ще дойде от самосебе си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало почни да гледаш някой стреам или някой клип във вбокс. Предполагам, че правиш следните грешки.

Тръгваш сам на двама или на един в ниските левели, като си зад много миниони. После можеш да отвориш dc-то и разбереш защо си умрял. Трябва да се научиш да убиваш минионите. 15миниона - 1 килл. Кой герой играеш? Ако играеш Нами или Леона (седмичните free съпорти) няма как да убиеш някой 1в1. Също някой ап кери на мид или ад кери няма голям шанс да се бие 1в1. За това когато си на линията срещу тях се опитвай да ги удряш по малко докато не източиш едни 30%процента. В тази игра киловете за да изкараш някой от линията и да унищожиш кула. Това не е най-доброто описание, но се опитах да го направя така, че да го разбереш. Препоръчвам ти да пробваш талон и гарен. Погледни този сайт. В него на български са написани уменията на героите и съвети за тях(форум, уроци).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало почни да гледаш някой стреам или някой клип във вбокс. Предполагам, че правиш следните грешки.

Тръгваш сам на двама или на един в ниските левели, като си зад много миниони. После можеш да отвориш dc-то и разбереш защо си умрял. Трябва да се научиш да убиваш минионите. 15миниона - 1 килл. Кой герой играеш? Ако играеш Нами или Леона (седмичните free съпорти) няма как да убиеш някой 1в1. Също някой ап кери на мид или ад кери няма голям шанс да се бие 1в1. За това когато си на линията срещу тях се опитвай да ги удряш по малко докато не източиш едни 30%процента. В тази игра киловете за да изкараш някой от линията и да унищожиш кула. Това не е най-доброто описание, но се опитах да го направя така, че да го разбереш. Препоръчвам ти да пробваш талон и гарен. Погледни този сайт. В него на български са написани уменията на героите и съвети за тях(форум, уроци).

Не разбрах половината термини.

Някой ако е навит, ще му платя да ме научи ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах Гарен, същата работа трепат ме като куче.Интересно ми е другите как сами са се учили?Аз ли съм прост, не мога да усвоявам правилно ли, какво ми има не знам, но нищо не мога да свърша в тоя живот(не само за игри).

100 лева съм готов да дам на някой, който разбира и е готов да ме научи на играта  :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах Гарен, същата работа трепат ме като куче.Интересно ми е другите как сами са се учили?Аз ли съм прост, не мога да усвоявам правилно ли, какво ми има не знам, но нищо не мога да свърша в тоя живот(не само за игри).

100 лева съм готов да дам на някой, който разбира и е готов да ме научи на играта  :(

Виж...Явно това не е твоята игра (и моята също). Вземи разучи нещо, което по-лесно би схванал. Уверявам те, че има много по-интересни игри от LoL. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж...Явно това не е твоята игра (и моята също). Вземи разучи нещо, което по-лесно би схванал. Уверявам те, че има много по-интересни игри от LoL. ;)

И ти ли не можеш да я играеш?

Коя например, дето не се изисква английски език?

RPG-та не мога да играя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И ти ли не можеш да я играеш?

Коя например, дето не се изисква английски език?

RPG-та не мога да играя.

Запален геймър съм, но нито WoW, нито LoL съм пробвал някога, за да знам, дали ще мога да ги играя. Знам просто, че този вид игри (от птичи поглед) не са ми по вкуса. Това да цъкна на "врага" и моя герой да иде да го "разпърцафърца" не е за мен. Заради това не играя и стратегии. Падам си по сингъл плеъра и заради това любимите ми игри са модовете на S.T.A.L.K.E.R.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Запален геймър съм, но нито WoW, нито LoL съм пробвал някога, за да знам, дали ще мога да ги играя. Знам просто, че този вид игри (от птичи поглед) не са ми по вкуса. Това да цъкна на "врага" и моя герой да иде да го "разпърцафърца" не е за мен. Заради това не играя и стратегии. Падам си по сингъл плеъра и заради това любимите ми игри са модовете на S.T.A.L.K.E.R.

И аз досега не съм играл multiplayer, само сингълите на call of duty съм играл, че на мултито много ме трепат, та реших да пробвам тая игрица, ама никой не познавам който да ме научи, нито сам мога да ги играя.

Ще пробвам някакви други игрици.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми и аз бях така първоначално,но се научих като не спирах да се отказвам и така лека-полека станах нещата.За да се научиш на нещо ти трябват тренировки пример: Майкал Джордан не се е родил баскетболист или пък Кристияно Роналдо.Те са тренирали и са успели.Пробвай моята логика и ти ще успееш. 

100 лв за една игра да дадеш.Смисъл и аз я играя,но виж играта не си заслужава толкова много.Мога да ти помогна да се научиш безплатно ако толкова си зле. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...