Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nikolay.g

Проблем с дисплей на лаптоп

Препоръчан отговор

Здравейте! От няколко месеца имам проблем с лаптопа, на който обаче до днес не бях обръщал чак такъв проблем. Та имам лап топ Asus k50ij, проблемът му е с дисплея, който от време на време, когато мръдна лап топа спира да работи и почва да сменя цветове(зелен,червен,син и т.н.) и нищо друго не се вижда. По принцип когато го размърдам се оправя, но това беше до днес. Сега не иска да ми изкара картина и си сменя само тия цветове, колкото и да го мърдам. Въпросът ми е от какво може да бъде това, дали е от LCD кабела или е матрица?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звучи логично да е от кабела.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звучи логично да е от кабела.

Искате да кажете, че може би няма добра връзка, така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е кабелът да е прекъсна частично. Възможно е буксата да е проблемна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но със сигурност не е в матрицата проблема, така ли? Ще го отворя и ще видя какво става с този кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но със сигурност не е в матрицата проблема, така ли? Ще го отворя и ще видя какво става с този кабел.

Занеси го на сервиз, за да се види дали е от кабела или е от нещо друго. след като нямаш възможност да тестваш и провериш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Занеси го на сервиз, за да се види дали е от кабела или е от нещо друго. след като нямаш възможност да тестваш и провериш.

Първо ще го отворя да видя дали наистина връзката между кабела и дисплея не е добра, ако не е от това ще го нося на сервиз. Иначе преди малко пак го поразмърдах и се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо ще го отворя да видя дали наистина връзката между кабела и дисплея не е добра, ако не е от това ще го нося на сервиз. Иначе преди малко пак го поразмърдах и се оправи.

Нищо не може да видиш. Кабела вероятно е прекъснат, но за да тестваш трябва да купиш нов кабел. Ако обаче не е кабела, а е нещо друго ще се набуташ с пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не може да видиш. Кабела вероятно е прекъснат, но за да тестваш трябва да купиш нов кабел. Ако обаче не е кабела, а е нещо друго ще се набуташ с пари.

Добре, благодаря! Така ще направя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...