Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

DropTheBeat

PS3 GTA V HDMI странен проблем с текстурите

Препоръчан отговор

Игра - втора употреба въпреки че проблемът го нямаше преди това (запазен, чист, без драскотини)

PS3 - нов с гаранция на 3 месецаTV - LCD нов с гаранция

Кабел - HDMI новПроблемът се появи отскоро и аз не съм сигурен от какво точно за това пиша тук. Долното видео ще ви запознаят с него (Снимани са с телефон и резолюцията е ниска но се надявам да видите ефекта който се получава по пътя докато карам кола).Не знам как се казва проблемът така че дори наименованието му ще ми е от помощ. Описва се с трептене и блясък на въпросните места.

http://tinypic.com/r/hunghj/8 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...