Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

RPYI

проблем при отваряне на файл word 2003

Препоръчан отговор

Здравейте, имам нужда от помощ. Изоплзвам офис пакет 2003. Рабоботих във файл .doc записах го и след време като реших да го отворя ми излезе следния проблем :

Microsoft Word needs a converter to display file correctly. This feature is not currently installed. Would you like to install it now?

Прехвърлих файла на друг РС и там по същия начин. И да и не да дам излизат маймуни.

До сега не съм имала проблеми с кирилицата, от дълго време използвам word 2003 и не е имало проблем. Имам и други документи, с тях няма проблем отварят се  и се чете всичко. Тъй като този документ ми е много важен има ли някакъв начин да се възстанови

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Файла си е здрав, няма какво да му възстановявате. Просто инсталирайте нужните шрифтове на офис пакета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам нужда от помощ. Изоплзвам офис пакет 2003. Рабоботих във файл .doc записах го и след време като реших да го отворя ми излезе следния проблем :

Microsoft Word needs a converter to display file correctly. This feature is not currently installed. Would you like to install it now?

Прехвърлих файла на друг РС и там по същия начин. И да и не да дам излизат маймуни.

До сега не съм имала проблеми с кирилицата, от дълго време използвам word 2003 и не е имало проблем. Имам и други документи, с тях няма проблем отварят се  и се чете всичко. Тъй като този документ ми е много важен има ли някакъв начин да се възстанови

Благодаря предварително!

След като офис програмата ви предлага да инсталирате някакъв конвертор значи формата не е точно MS Office. Пробвахте ли да инсталирате този конвертор?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като преместих файла на РС и инсталирах при отваряне на файла отново бяха маймуни. На лаптопа на който работя инталацията не се получава

С този документ работя от няколко дни. Нямаше проблеми. Но днес след поредния запис, лаптопа беше включен да се зарежда, изключих го, за да го преместя и отново го включих в захранването, след това при опита да отворя файла се появи проблема. Другите файлове се отварят. Само при този дава това съобщение и като кликна "не" излиза съобщение : convert file from... plain text, encoded text .... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не е тайна може да качиш файла на някой облак да се опитаме да го отворим. Всеки е с различен офис пакет и все някой може да успее.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МНОГО БЛАГОДАРЯ

Не е тайна, но за мен е труд в продължение на дни... ако има някакъв начин ще е супер.

http://tranzit.dir.bg/load.php?id=exXyrG4IfQgDguiM1871246

Според това, което виждам във файла той не ми изглежда да е офис документ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

странно... как може да се е получило така. може ли тук да поставя снимка как изглежда документа при мен - иконката си е на word, както много други файлове, с които работя и няма пролем

не ми позволява да поставя снимка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

странно... как може да се е получило така....

С офис пакет 2007 съм и при мен е с иконка на doc файл, но вътре ми прилича на развален лог файл от програмата AVG. Останалото е неясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ, ЧЕ ОПИТАХТЕ... явно всичко е изгубено...

:sobbing:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...