Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

invinoveritas

Флаш плеъри

Препоръчан отговор

Здравейте,не мога да си инсталирам флаш плеър на тази операционна система:http://prikachi.com/images/698/7184698F.png  Постоянно ми спират видео-клипове от интернета.

Предложете ми други флаш-плеари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кое и къде не може да се инсталира? Ако ти тръгват клипове от браузърите значи плеъра е инсталиран. 

Кажи с какъв браузър си като за начало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не отварям нова тема, ще ползвам тази. Имам проблем с флаша при опера 20.0.1387.82. Постоянно ми изписва, че ми липсва ъпдейт на флаш плейъра, дава ми линк за сваляне и инсталация, сваля , инсталира и ... нищо. Не мога да гледам клипове в тубата, както и половината банери из сайтовете ми изписват, че не ми е актуална версията на флаш плейър. Свалил съм и инсталирал последната официална от сайта им. Някакви идеи имате ли ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...