Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Yaskata

Нямам звук на компютъра защо ?

Препоръчан отговор

Здравейте, наложи ми се да спра звука на компютъра си от иконката най-долу в ляво като намалих до край. Когато се опитах да усиля звука него го нямаше никакъв. Ползвам слушаки на настолен компютър, пробрах с други слушалки все още няма звук. Не съм дал Mute проверих абсолютно всичко, на екрана самата информация за устройството ми показва, че има звук а такъв реално няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жака провери младеж, жака...

Проверих го, много поздрави ти праща...

Оправих го с преинсталация на драйверите, само не знам от какъв чеп ми се случи тоя проблем,.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проверих го, много поздрави ти праща...

Оправих го с преинсталация на драйверите, само не знам от какъв чеп ми се случи тоя проблем,.....

Ако е била стара версия може да се е скапала нещо или ти да си ги омазал без да разбереш. Драйвъра много поздрави ти праща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...