Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

vaskonay

"audiodg.exe" Какво е това животно?

Препоръчан отговор

Това нещо ми яде RAM-та като гладен циганин! Стига до 2.5ГБ.!!! Какво да направя? Моля за помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез във Диспечер на задачите намери процеса и дай дясно копче на процеса край на процеса дано да съм ти помогнал  :)  :shock11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез във Диспечер на задачите намери процеса и дай дясно копче на процеса край на процеса дано да съм ти помогнал  :)  :shock11:

Правих го доста пъти, но то пак се появяваше след 10-тина секунди! Обаче го хванах!!! :wink12:  Оказа се че това е един BEEP-сигнал за програма, която ми показва силата на сигнала, който идва от сателитната чиния! Спрях звуковия сигнал и готово!

Благодаря все пак!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам щом го имаш това значи си на Vista(глиста). Я слагай Windows 7 и го махай това чудо.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...