Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Деян Костов

Въпрос за видеокарта

Препоръчан отговор

Ако една видеокарта е повече битове по-малко памет ли използва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пропускливостта и е по-бърза съответно паметта на картата е по-бърза при еднакви Mhz.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пропускливостта и е по-бърза съответно паметта на картата е по-бърза при еднакви Mhz.

а обема памет,който използва от дадената игра ли зависи само ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

a obema pamet koito izpolzva ot dadenata igra li zavisi samo ?

Устройство на видео картата кратко въведение. И пиши на кирилица ако обичаш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Устройство на видео картата кратко въведение. И пиши на кирилица ако обичаш!

извинявам се

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,нуждая се от малко помощ относно видеокарта ми. Модела е AMD Raedon R7 260X и четох в идин сайт, че поддържа 3D формат. Мисълта ми, този режим си пуска от някъде ли . монитора не ми е 3Д, но един познат гледа на неговия монитор 3Д филми и играе игри с 3Д, но монитора му също не е 3Д. Всичко било в видео картата и тя превключвала този режим... 
Наистина ли може и ако може, да ми кажете как. 
Благодаря ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какви очила използва твоя приятел, че аз 3Д без очила още не съм срещал. Нека другите да кажат, че аз не се сещам как ще стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какви очила използва твоя приятел, че аз 3Д без очила още не съм срещал. Нека другите да кажат, че аз не се сещам как ще стане.

използва очилата, които са му от телевизора, а той гледа 3Д и на монитора на компютъра, а той не е 3Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очила за пасивно Зд. Ясно.

Прегледай това  http://www.sapphiretech.com/presentation/product/product_index.aspx?pid=2040&lid=1

Значи на монитора ми, буксака коята е за към компютъра не е HDMI, но си взех преходник и я сложих точно там където пише, че е 3Д. Ноо пак не схващам как мога да се го направя 3Д... Това ми е въпроса - КАК

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи на монитора ми, буксака коята е за към компютъра не е HDMI, но си взех преходник и я сложих точно там където пише, че е 3Д. Ноо пак не схващам как мога да се го направя 3Д... Това ми е въпроса - КАК

Като смениш монитора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На обикновен монитор можеш да гледаш само анаглифно 3D с очила със синио/червени стъкла. Имам такива и от личен опит ти казвам - не се занимавай не си струва. Видеокартата има HDMI (3D). Това означава,че през HDMI-то може да изважда 3D сигнал,но ще ти трябва и 3D монитор/телевизор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На обикновен монитор можеш да гледаш само анаглифно 3D с очила с синио/червени стъкла. Имам такива и от личен опит ти казвам - не се занимавай не си струва. Видеокартата има HDMI (3D). Това означава,че през HDMI-то може да изважда 3D сигнал,но ще ти трябва и 3D монитор/телевизор.

Ясно, благодаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...