Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

qnkov

До 1000 лева лаптоп 17 инча?

Препоръчан отговор

Търся да си взема лаптоп 17 инчов до 1000 лева лизинг от интернета. В момента си притежавам Acer Aspire intel dual 2.2, HD 4650 1gb video, 4GB DDR3 ram, 500gb hard, и ми е слабичак и малък вече. Много ми харесва дизайна му, затова няма проблем да е същия модел. Много са корави, а не леки и пукащи като ги хванеш. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за всичко. Игри, програми, абе до 1000 лева най-доброто. Това е. :) К'вот има. ама да е 17, че тоя 15.6 ми писна от него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игри малко ме съмнява, ако си фен на игрите отдели поне още 1000 лв. + тогава да мислим за лаптоп за игри.!!!Иначе, ако оставиш игрите на заден план тези моделчата ми грабнаха окото.:1. Acer Aspire E1-570G 2. Acer Aspire E1-572G Ако, можеш да отделиш още 1000 лв + по-добре си вземи това 'чудовище'  :D ASUS G750JS-T4046D с подарък раница

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не, до 1000 лева, че стават сложни нещата. :)

Лично ми харесва тоя 570г дето предложи ( но е 15.6, а аз търся 17 ), а аз намерих в технополис това.

ASUS-X75VB-TY005

Както и Този

Аз играя не толкова тежки игри, щом ги играя без проблем на сегашния лаптоп - смятай. Как мислиш? Други предложения за 17-ка?

Или направо нещо като това, въпреки че е извън лимита ми и да не търся повече?

Acer Aspire E1-772G

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не си купиш Компютър  ако имаш още 100 лева не е лош http://ardes.bg/laptop/ASUS+X75VC-TY166-52108 или този http://laptop.bg/archive/laptops-samsung-NP300E5Z_-samsung_np300e5z_S04BG_withSSD Успех 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото не искам комп. Acer Aspire E1-772G мнения за това, понеже го размишлявам много или нещо по-евтино на същия принцип да има? Това ще да е макс цената.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А защо не си купиш Компютър  ако имаш още 100 лева не е лош http://ardes.bg/laptop/ASUS+X75VC-TY166-52108 или този http://laptop.bg/archive/laptops-samsung-NP300E5Z_-samsung_np300e5z_S04BG_withSSD Успех

Моля линковете да са по правилата!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP ProBook 470 За тия пари това толкоз. Все пак е бизнес серия машина, приличен хардуер(видеокартата поне е 128-bit с прилична производителност, а не като 820M), матов дисплей и яка батерия. Aко все пак размислиш за големината(аз от опит ти казвам, че 17" лаптоп е прекалено голям и неудобен) Acer Travel Mate P255(пак е бизнес модел, за разлика от Aspire) с Full HD дисплей и 36 месеца гаранция.

Acer Travel Mate P255 с i3

Acer Travel Mate P255 с i5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, към матов дисплей ли да се насочвам? Моят асер в момента е с тоя лъскавия. Верно, че се вижда хубаво на него, а на майка ми матовия някакъв гаден и тъмен, ама пък като че ли ме натоварва повече моят и си е накланяне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен това ти е едно много добро предложение и е оптималното за тези пари:

- Asus X75VB-TY099D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вдигнах летват, след като най-вероятно тоя лаптоп, дето ще взимам ще го ползвам поне 4-5 години.

Acer Aspire V3-772G

Гледах разни работи за този модел, и стигнах до извода, че до 1800 лева това е най-доброто. Също така реших да се пробвам с FULL HD рез., понеже се говореше добре за нея. Как мислите? Заслужава ли си този лаптоп за тези пари?

Както казах, ще се ползва за игри,филми и програми. Няма да е за 1 нещо само, а игрите, които играя не са свръх тежки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вдигнах летват, след като най-вероятно тоя лаптоп, дето ще взимам ще го ползвам поне 4-5 години.

Acer Aspire V3-772G

Гледах разни работи за този модел, и стигнах до извода, че до 1800 лева това е най-доброто. Също така реших да се пробвам с FULL HD рез., понеже се говореше добре за нея. Как мислите? Заслужава ли си този лаптоп за тези пари?

Както казах, ще се ползва за игри,филми и програми. Няма да е за 1 нещо само, а игрите, които играя не са свръх тежки.

Тротлинг и високи температури при максимално натоварване само те очакват с него, визирам температури на ядра от порядъка на 97-99 градуса -което хич не е нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лол, а такива добри ревута имаше за него и добри отзиви? Защо така за такъв предпочитан модел? Друго предложение тогава до тия пари?

17+матов+фулл хд?

Честно казано не виждам по-добър от него до тази летва, но това с тия температури ме стрескаш. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...