Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

YounG Money

малко помощ за ибора

Препоръчан отговор

така следва ми покупка на лаптоп и се чудя какъв да е със сигурност търся някой който да не грее но не мога да избера понеже не съм много на "ти" с лаптопите спрял се на два модела http://www.technopolis.bg/b2c/details/510920/P11010101/Prenosim-kompyutar-PACKARD-BELL-ENTE69CX-33218G1TMNSK ако може малко разеснения и за марката понеже не съм я чувал и незнам как се справят другият вариант е http://laptop.bg/laptops-hp-Probook_455-hp_probook_455_h0w29ea обаче предпочитам да ми дават съвети хора ползвали пробука а не да ми пишат амд загряват прегряват или нещо подобно само хора имали досег до него да споделят моля ви 

мисля да го ползвам за филми и игри като знам че не се очаква много но игри поне на минимум ще ги подкарват и затова търся и по добро охлаждане батерия и дисплей ама те май са еднакви и какво ще кажете че на пробука може видеото да се прави кросфаяр режим с колко му се покачва производителноста 

моля само сериозни и обосновани мнения предпочитам някои от тези два модела да е изборът ми но и други предложения са добре дошли и благодаря за вниманието ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Линковете, много моля, да са по правилата!2. Като искаш сериозна помощ, не можа ли поне малко по-сериозно да се отнесеш към въпроса... Аз точка, запетая или какъвто и да е препинателен знак не видях... В училище какво учите?3. Като си се разтърсил бил така, да беше прочел и една тема, закачена като "Важна" в раздела: За геймърските лаптопи и бюджет 800 лв. Надявам се тя да хвърли малко светлина и да видим дали ще си попромениш критериите за лаптопа.От двата с по-добри характеристики е Пикард Белл-а, HP-то е с по-слаби характеристики.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тази тема я прочетох преди да напиша тази, но искам да знам за охлаждането им и малко за пакардбелла дали е доказан като марка а иначе си разбирам достатъчно и само питах дали амд понеже може да се пуснат в кросфаяр режим няма ли де е по добре от гт 740 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Линковете, много моля, да са по правилата!2. Като искаш сериозна помощ, не можа ли поне малко по-сериозно да се отнесеш към въпроса... Аз точка, запетая или какъвто и да е препинателен знак не видях... В училище какво учите?3. Като си се разтърсил бил така, да беше прочел и една тема, закачена като "Важна" в раздела: За геймърските лаптопи и бюджет 800 лв. Надявам се тя да хвърли малко светлина и да видим дали ще си попромениш критериите за лаптопа.От двата с по-добри характеристики е Пикард Белл-а, HP-то е с по-слаби характеристики.

Уважаеми колега, защо си правиш въобще труда да пишеш в такива теми... Автора толкова го мързи и е толкова неграмотен, че няма и на къде....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също правя много правописни грешки, никои не е идеален, но се старая да пиша до колкото мога грамотно.

Въпросът ти е пълен турлю гювеч, пълен миш маш без начало и край. Поне линковете да ги беше сложил както трябва.

PACKARD BELL ENTE69CX-33218G1TMNSK

HP ProBook 455 с подарък чанта

И двата лаптопа не биват, до 900лв няма нищо което да покрива изискването за игране на игри.

От пет години съм с лаптоп с Амд процесор и нищо лошо не мога да кажа за него, но аз съм по скоро изключение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...