Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bigger

Забива на стартов екран

Препоръчан отговор

Здравейте, преди малко реших да преинсталирам windows-а и ми се случи един много неприятен проблем който ми се е случвал и преди. Стига инсталацията до етапа където трябва да се рестартира лаптопа, рестартира се и забива на логото "hp invent"и до там...не иска да продължи... Някакви идеи как да влезна в някой меню на биос-а или нещо подобно ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се знае какъв е лаптопът, какъв е Windows-ът, откъде си го теглил, от какъв носител преинсталираш ... 

Пък като искаш да влизаш в BIOS - при рестарт натискай "Del", може и да успееш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа е HP Pavilion dv5 1027el, Windowsa е 7ца x64, свалена от замунда. Извинявам се, че не съм написал тази информация, но съм много изнервен. Инсталацията е от usb... Нещо в windiws-a блокира старта на лаптопа... Предния път ми го оправиха в сервиз, оказа се нещо малко но не ми казаха какво. След ремонта инсталацията си беше завършена, от където е прекъснала... Някой имал ли е подобни проблеми или идеи как да се оправи ? :@

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вадиш ли флашката при рестарта?

Опитай да инсталираш от диск, за всеки случай.

И дано си се сетил копието ти да е MSDN, а не някоя самоделка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Немога да почна нова инсталация, защото забива още на първия екран при пускането му... Където се влиза в биоса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в БИОС и му задай да буутва от HDD.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в БИОС и му задай да буутва от HDD.

Той не знае как се влиза в БИОС а ти го съветваш да буутва от твърдият диск. 

bigger помоли някой твой приятел да ти направи преинсталацията или го занеси да я направят. Не е кой знае  колко трудно ама като гледам някои понятия не ги знаеш.

П.П. Обикновенно в БИОСА се влиза с F2 но много зависи какво ти е дъното, че не на всички се влиза еднакво

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам как стоят нещата, но явно незнам как да се изкажа точно, както и да е...оказа се заминал харддиск. Темата е за ключ!Благодаря за насоките

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...