Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Гост

Здравейте, налага се да си направя нов skype акаунт, но преди седмица като цъкнах да се регистрирам не ми даваше възможност просто да се регистрирам, а да си направя регистрация чрез microsoft акаунт. В момента използвам windows 7 ultimate пиратска версия и се чудя дали ако си направя microsoft account ще ме засекат от microsoft и ще ми секне windows-а. Чудя се дали да използвам microsoft акаунт, защото обмислям след няколко месеца да си закупя windows 8.1 и да го използвам с този акаунт (знам че може да си направя обикновен skype акаунт и в последствие да го обединя с microsoft акаунта си, но съм чувал, че някои хора имали проблеми с това).

Въпроса ми е:  Ако си направя microsoft account ще ме засекат от Microsoft и ще ми секне Windows-а

Предварително благодаря на отговорилите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,без да се изживявам като многознаещ по темата, то отговора ми е - да, възможно е, но не 100%.Щом ще купуваш оригинална версия, не можеш ли да изчакаш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаш да си направиш нов акаунт в скайп;?Цъкаш най-отдолу на "Впиши ме с друг профил" , след това цъкаш на "Създай профил" , след това си правиш новия профил и си готов :)Дано да съм помогнал лека вечер :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ли,ще ти бъде нужен microsoft акаунт,в скайп?Той е за техния Windows Live Messenger.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравей,

без да се изживявам като многознаещ по темата, то отговора ми е - да, възможно е, но не 100%.

Щом ще купуваш оригинална версия, не можеш ли да изчакаш?

Преди използвах такъв акаунт на пиратски windows 8.1. Windows-а ми беше сложен в сервиз и не знам как не са ме засекли. Даже си бях свързал акаунта с компютъра.

За какво ли,ще ти бъде нужен microsoft акаунт,в скайп?Той е за техния Windows Live Messenger.

http://windows.microsoft.com/en-us/messenger/messenger-to-skype

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че то този майкрософтски акаунт може да го направиш и от друг компютър ако ви бие толкова параноята.  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Че то този майкрософтски акаунт може да го направиш и от друг компютър ако ви бие толкова параноята.  :)

Мисълта ми ако го използвам на пиратски windows 7 проблем ли ще е (ще ме засекат ли от Microsoft).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисълта ми ако го използвам на пиратски windows 7 проблем ли ще е (ще ме засекат ли от Microsoft).

Не би трябвало, пък дори и да стане няма да могат да направят нищо по въпроса при положение че е активиран пиратски, в смисъл те могат да блек листнат само техен оригинален ключ. Не виждам също и логика да ти блокират акаунта ако засекат това, така че няма притеснения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не би трябвало, пък дори и да стане няма да могат да направят нищо по въпроса при положение че е активиран пиратски, в смисъл те могат да блек листнат само техен оригинален ключ. Не виждам също и логика да ти блокират акаунта ако засекат това, така че няма притеснения.

А според теб кое е по добре да направя обикновен skype акаунт (тази опция да си регистрираш обикновен акаунт я върнаха отново) или да си направя microsoft акаунт и към него да имам skype?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А според теб кое е по добре да направя обикновен skype акаунт (тази опция да си регистрираш обикновен акаунт я върнаха отново) или да си направя microsoft акаунт и към него да имам skype?

Зависи за какво ще го ползваш, единствената полза от майкрософтския акаунт е че може и като имейл да си го ползваш. Ако не се интересуваш от това по-добре не си прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първото е по-добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би защото Windows купиха Skype и налагат своята политика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Добре ако си направя обикновен скайп акаунт и си купя след няколко месеца windows 8.1 и си обединя skype акаунта и microsoft акаунта какви промени ще настъпят с skype акаунта ми?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ако си направя обикновен скайп акаунт и си купя след няколко месеца windows 8.1 и си обединя skype акаунта и microsoft акаунта какви промени ще настъпят с skype акаунта ми?

Акаунтът на microsoft,е допълнение към Скайп.Той служи,ако имаш приятели,които използват Windows Live Messenger ,да  могат да се се прибавят към контактите ти.По същия начин,по който се добавят приятелите от Фейсбука,за да контактуваш през Скайп.Т.е. добавиха към Скайп техния вариант-още една програма за видео разговори и чат.Щом питаш,значи нямаш контакти в  Windows Live Messenger,която е американската видео,чат програма.Тя е доста тежка за инсталиране в компютър,защото използва много ресурси и бави системата.Поради което,се опитват да я интегрират в по разпространената- Скайп!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой би ли препоръчал как да забраня Интеграцията на скайп с windows 8.1(и windows 10).

В един момент даже имах два скайпа:един свързан с майкрософтския акаунт и един стар скайп акаунт.

Искам да се отърва от този първия,вграден в операционната система.

Под windows7 нямам този проблем(поради което все още ползвам windows7).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12/1/2017 в 14:32, манол написа:

Някой би ли препоръчал как да забраня Интеграцията на скайп с windows 8.1(и windows 10).

В един момент даже имах два скайпа:един свързан с майкрософтския акаунт и един стар скайп акаунт.

Искам да се отърва от този първия,вграден в операционната система.

Под windows7 нямам този проблем(поради което все още ползвам windows7).

Не знам как е на 10-ката, но на 8-цата е голяма грешка по-принцип да правиш потребител с майкрософтски акаунт. Малко са скрили опцията, психологически въздествия - черни ленти като на кино, но все още е възможно да направиш offline акаунт, ако погледнеш дребните линкове и да се отървеш от облачните им глупости. Направи си нов, offline потребител и си инсталирай скайпа от страницата им, не този от windows update. Него, аз лично, никога не съм го качвал и не знам как се процедира, но не бих се учудил ако и на offline акаунт, пак ти го обвърже с потребителят на ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от DarkEdge
      Данни за това са намерени в публикуаните документи, споменаващи Windows Core OS:

Тези редове за добавени на 19 април тази година, но са открити едва сега.
      Както и по-рано се предполагало тази ОС е насочена към нов тип устройства - мобилни компютри с два екрана. Има слухове, че нещо подобно ще бъде представено от Microsoft през октомври.
      Източник:blogzona.ru
    • от silfidan
      Здравейте. 
      Пратиха ми снимка през Скайп и сега тази снимка не мога да я изтрия от галерията ми в телефона. 
      Изтривам я. Тя изчезва и след секунди пак се появява в телефона ми на същото място в Галерия.
       Каква е причината? Как да я изтрия? Възможно ли е да е някаква скрита проследяваща програма или нещо подобно? Взех да се притеснявам...не е нормално да се изтрива и пак да се появява.
      Ще прикача какво пише в Подробности на снимката, които се появяват след като плъзна снимката нагоре....

• от Soviet Soldier
      Facebook официално потвърдиха, че няма да ъпдейтват популярните си мобилни приложения за платформата Windows Phone. Според информацията поддръжката за Messenger, Instagram и WhatsApp спира на 30 април. По този начин собствениците на смартфони с Windows Phone ще трябва да използват браузъра, за да се логнат в своите профили. Това ще се превърне в поредната причина да спрете да използвате платформата и да потърсите алтернативни решения, като Аndroid и iOS.
      Мобилните приложения на Facebook досега оглавяваха класацията за най-популярни безплатни заглавия в Microsoft Store, съобщава WindowsCentral. Въпреки това няма официална информация колко точно хора са ги инсталирали на своите устройства. Тук е момента да споменем, че компанията спря да предоставя ъпдейти за Windows Mobile още в края на миналата година. В контекста на това не е изненадващо, че Facebook спират поддръжката за мобилните си приложения за платформата.

Другите водещи разработчици също вече започнаха да изтеглят своите заглавия от онлайн магазина на платформата. Със сигурност, дори и малкото хора, които все още имат устройства с Windows Mobile скоро ще преминат към конкурентните операционни системи. Неуспехът на платформата е поредното доказателство, колко силни са позициите на Android и iOS сред потребителите и как баланса на този двуполюсен модел едва ли ще бъде променен скоро.

• от Hi Ki
      Здравейте,
      Продавам развит акаунт в Tanki online.
      акаунтът е с премиум до края на март.
      Има около 1 100 000 кристала. 750 medkit. 12 300 double armor. 13 000 double damage. 14 100 speed boost. 22 000 mines. 5 gold boxes.
      Firebird XT скин и railgun legasy.
      Още тук: https://ratings.tankionline.com/en/user/grsstertrtr
      Цената е 40лв. и давам акаунта като получа парите!
      А за подарък ви давам и този акаунт:
      https://ratings.tankionline.com/en/user/unknowfromblackisle

• от iliqn marinovvv
      Проблема с моя Акаунт е следния: Добавях хора в моята Група в Фейсбук, и след около 2 мин. Сесията ви изтече. Изхвърли ме от Фейсбука, след това ми изискваше разпознаване на приятели, направих го. И стигнах до стъпка която ми изискваше. Смяна на парола ок! след това името ми в фейсбук. дава ми 2 имена но аз не съм нито с едното нито с другото. Писах на супорт в фейсбук но уви. от 26.11.2018 съм без Фейсбук и немога да си го възстановя. Моля кажете какво да направя? Ще пробвам да кача и снимки с проблема. Благодаря предварително!!!

• Дарение

• Добави ново...