Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Бисер Петков

Странен обрив между два от пръстите на дясната ръка

Препоръчан отговор

Вече втори ден ме мъчи някакъв странен обрив между средния и безименния пръсти на дясната ръка. Не ме сърби, а по-скоро е болка подобна на ожарено с коприва. Съвсем ситни са пъпчиците и горе долу изглеждат като на тая снимка:

post-346887-0-35845000-1395607163_thumb.

Само, че са по-малко на брой и много по-малки по размер от тези на снимката. Намазах ги сега с алергозан мехлем, и почти не се виждат, но усещането на болката си стои. Има ли някой представа какво може да е. Обадих се на лекар, който ми каза, че това била алергична реакция, и за това съм намазал мястото с алергозана. Ако някой има престава за какво става на въпрос моля нека сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отидете на кожен лекар, за да ви каже с точностно какво Ви има. Не е изключено да е някакъв вид алергична реакцията, но към какво, докато не се изследва можем само да гадаем, но не е изключено през това време да се разпространи или влоши! Така, че отидете на кожен кабинет в болницата, е не търсете цяр тук в форума!

Лека и спокойна нощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отивате на лекар!!!Нима очаквате компетентна помощ от разни форуми??? Да, има един, двама лекари във форума.Амаааааа, нали знаете поговорката - Доктора не преглежда по телефона. И те ще ви кажат същото - отидете на лекар!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че трябва да се отиде при дерматолог. По местоположение на обрива и вида от снимката е вероятно краста / scabies /, но окончателното мнение на дерматолога е най-меродавно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен също ми прилича на краста, но не съм специалист.

Най-добре на лекар !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ходих на лекар. Оказа се, че е алергична екзема и ми изписаха: Дипрозон крем. Нямало в нашите аптеки: БетазонГент, и за това ми предписаха заместител. Надявам се да изчезне екземата, че тая болка е нетърпима. Благодаря ви за отделеното време и внимание към проблема ми :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...