Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

vasil mosko

Проблем с рандом BSOD

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с BSOD. Компютъра е нов и дори е още в гаранция, но техниците не могат да открият проблема. Той се състои в това, че получавам грешките 0x00000119 и 0x00000124 и машината започва Dumping physical memory . Забелязал съм, че се получава когато играя някои игри с по-големи графични изисквания. В интернет прочетох, че тези грешки може да са заради дефектен хардуер, но както споменах техниците казват, че няма дефекти по хардуера или софтуера и че компютъра работи без проблем при тях. Възможно ли е тогава да е заради тока в квартирата ми, който може би не го захранва достатъчно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с BSOD. Компютъра е нов и дори е още в гаранция, но техниците не могат да открият проблема. Той се състои в това, че получавам грешките 0x00000119 и 0x00000124 и машината започва Dumping physical memory . Забелязал съм, че се получава когато играя някои игри с по-големи графични изисквания. В интернет прочетох, че тези грешки може да са заради дефектен хардуер, но както споменах техниците казват, че няма дефекти по хардуера или софтуера и че компютъра работи без проблем при тях. Възможно ли е тогава да е заради тока в квартирата ми, който може би не го захранва достатъчно?

Качете дъмп файловете и дайте линк да ги видим?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема може да е в процесора, направете един тест с Prime95, спрете всякакъв overclock ако сте правили. Направете също и една чиста инсталация на видео драйвъра като преди това може да пуснете една проверка за грешки на хард диска. Направете и един Aida64 тест на температурите в нормален режим и по време на игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснах проверка с Prime95. Пробвах 2 пъти и двата пъти компютъра забива и излиза BSOD с грешка 0x00000124

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Грешката означава че си имаме проблем с хардуера. Моля качете файловете от C:WindowsMinidump тук в един архив.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прегледай този клип

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много ще направя каквото се казва в клипа и ще споделя резултата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...