Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте, (извинявам се за подобната тема)

Телевизорът ще се гледа някаде около 2м. Нямам предпочитение за марката , ще се радвам на качеството.

Четох доста за активното и пасивното , не съм виждал разликата на живо но предпочитам активното. 

Чудя се между "40" и "42" инча. Мисля си , че по големите инчове до тези 1600лв, които са ми твърда горница

няма да са качествени.Търсил съм, не съм мързелив , но просто не съм много наясно със нещата. Ще съм ви много благодарен ако ми помогнете в избора. :)

Редактирано от Димитър Ганчев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.LG 47

2.Philips 42

3.Sharp 50

4.Panasonic 47

Бих се спрял на някои от тези модели.Подредбата е произволна!

пп.Редакцията е заради объркан линк-поправено!

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.LG 47

2.Philips 42

3.Sharp 50

4.Panasonic 47

Бих се спрял на някои от тези модели.Подредбата е произволна!

пп.Редакцията е заради объркан линк-поправено!

Благодаря ти !! Поразгледах ги , Lg-то и Philips-a ми харесаха , дори Philips-a повече.Според теб ще го бъде ли ? Да се абстрахирам ли от това че не е  Samsung i LG корейците са големи :D И ако можеш да ми кажеш твоите впечатления от Philips и тяхният Тристранен Ambilight XL. Благодаря отново :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти !! Поразгледах ги , Lg-то и Philips-a ми харесаха , дори Philips-a повече.Според теб ще го бъде ли ? Да се абстрахирам ли от това че не е  Samsung i LG корейците са големи :D И ако можеш да ми кажеш твоите впечатления от Philips и тяхният Тристранен Ambilight XL. Благодаря отново :)

Philips-a е много добър модел и определено си заслужава!

Абстрахирай се от всичко-важното е на теб да ти хареса.

Нямам кой знае колко продължителни впечатления от амбилайта.Гледал съм на Philips с такъв и определено мен ме дразни.На някои пък им харесва.Всеки различно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Philips-a е много добър модел и определено си заслужава!

Абстрахирай се от всичко-важното е на теб да ти хареса.

Нямам кой знае колко продължителни впечатления от амбилайта.Гледал съм на Philips с такъв и определено мен ме дразни.На някои пък им харесва.Всеки различно!

И аз се спирам първо на LG - to единствено заради размера. Амбила**а на Филипса го изключих две седмици след като го купих. И мен ме дразни. Със същият модел "Philips"  съм и съм доволен, но ако беше 55 инча щях да съм много доволен.Много добри модели са предложени от "Скалата"-русенска!

Допълнено: Не съм сложил Панасоника заради липсата на сат тунер /DVB-S/. Аз тази възможност я използвам.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се спирам първо на LG - to единствено заради размера. Амбила**а на Филипса го изключих две седмици след като го купих. И мен ме дразни. Със същият модел "Philips"  съм и съм доволен, но ако беше 55 инча щях да съм много доволен.Много добри модели са предложени от "Скалата"-русенска!

Допълнено: Не съм сложил Панасоника заради липсата на сат тунер /DVB-S/. Аз тази възможност я използвам.

Е...който си чете и вниква в това,което съм посочил---си чете.Евала ти ,че забеляза това за тунера :wors:  Защото някои (да не кажа повечето няма да забележат това ;) ) А иначе аз нарочно вече не правя подробни ,,анализи,, на това,което предлагам по някои си мои съображения.

Искам обаче да ти кажа, ако имаш възможност виж го този Sharp,който съм посочил (не знам дали го има в Търново-в момента не съм отворил страницата на Техното да гледам), но специално на този модел съм обърнал сериозно внимание (има го в Русе).Голям екран,всякакви тунери,много добра картина.Определено ме впечатли!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На един 55 инчов всеки ще е доволен :D , но казваш че се спираш на Lg-то само заради размера, чета разните неща какво означават защото не съм наясно с термините но лг-то не е ли също с добри характеристики, изостава ли от посочения филипс . Благодаря 

Редактирано от Димитър Ганчев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung 46F6500

Това е най-изгодното предложение в момента. Пъргаво меню и браузър, активно 3д и за разлика от LA660 и ЕТ60 е 100 херцов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung 46F6500

Това е най-изгодното предложение в момента. Пъргаво меню и браузър, активно 3д и за разлика от LA660 и ЕТ60 е 100 херцов.

Каква е разликата между 6500 и 6510 някой може ли да каже ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм с F6500 - разликата с F6510 е само в цвета.

Каква е разликата между 6500 и 6510 някой може ли да каже ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от slavi91
      Здравейте! Телевизорът е Toshiba 40L2456D. От време на време забиваше, но напоследък стана много начесто и напрактика не може да се използва, защото след всяко забиване трябва да се изключва от контакта. Под забиване, нямам предвид да забие картината  а самият телевизор. Пример сменяш си каналите и спира на някой и вече не реагира, нито на дистанционното, нито на бутоните на телевизора. Или пък нещо си настройваш или цъкаш в менюто и спира. Междувременно каналът, който си гледаш си върви. Не спира нито звук, нито картина. Надявам се, че ме разбрахте. Това, което до момента пробвах е да му дам reset tv, но така не се оправи. Свалих и последната версия на firmware от сайта на Тошиба, но тя се оказа същата като тази, която съм му инсталирал преди 2-3г.- 01.00.50. Въпреки това я инсталирах наново, но  това не реши проблема.

• от nedqlkow
      Здравейте колеги,
      с няколко думи изпаднал съм в следната ситуация. Искам да се снабдя с Netflix, тъй като така или иначе, често гледам сериали, именно тяхна продукция, не виждам смисъл постоянно да се занимавам с флашки, да търся субтитри и т.н. Преди около 2-3 месеца ми беше подарен от близки LED телевизор, който като параметри ме устройтва идеално(32 инча, full hd качество на картината и т.н), но за мое съжаление не е смарт. Разбираемо не ми се дават още 500-600 лв за нов, при положение, че реално имам такъв, който е изваден от кутията преди 2 месеца, затова ми се ще да се посъветвам с вас дали е възможно въпросният да стане смарт, посредством популярните за целта джаджи?
      Зачетох се, вариантите са много, в общия случай се включват в HDMI порт, какъвто аз имам свободен. На пръв поглед доста добре, но някой пробвал ли го е реално и работи ли изобщо така както би работил един телевизор, който е произведен с опцията Смарт? Струва ли си да дам 50-60 лева за такова нещо?
      Разбира се би ми било изключително полезно, ако някой, който е ползвал подобно нещо и е доволен, ме насочи към него
      Благодаря на всички, които ще се включат
    • от gatgamel73
      Акумулаторните LED фенери и LED прожектори се отличават със своята изключителна ярка светлина и малката консумация на ток. Това много увеличава времето за ползването им с едно зареждане на вградените акумулаторни батерии. Наричаме ги лед фенери, защото излъчвателя им на светлина не е обикновенна лампа с нажежаема жичка, а мощен светодиод. Светлината излъчена от този светодиод е много силна и с подходяща фокусираща система може да се излъчи на много голямо разстояние. Много важен елемент при лед прожекторите е рефлектора и по-точно от формата му и материала от който е изграден. Пред рефлектора обикновенно има лупа, която се движи и се променя фокусното разстояние между нея и излъчвателя. Целта е да се получи сноп от светлина, който да освети обекти на възможно най-голямо разстояние. Качеството на лед прожектора не зависи само от фокусиращата система, но и от мощността на лед излъчвателя, който при скъпите екземпляри е направен по технологията CREE. LED фенерите използващи тази технология са много мощни и покриват много големи разстояния /до около 500м/. Обикновено тези лед прожектори са изработени от алуминиев корпус и са удароустойчиви и водоустойчиви. Лед фенерите и лед прожекторите са необходими при лов и риболов, къмпингуване и разходки в гората, у дома и на вилата -> когато няма ток и в много други ситуации. Много модели от тях на ниски цени можете да намерите в онлайн магазина на ДонСофт.
      Мощен LED прожектор с LUXEON 3W диоден излъчвател и акумулаторна батерия ULTRA FIRE 3.7V 3800mAh за до 8 часа работа с едно зареждане. CREE технологията е гаранция за ниска консунация на ток и висока яркост излъчвана светлина.
      Мощен LED фенер в стилна кутия подходящ за подарък!!!
      Технически характеристики:
      -Led прожектор с масивен алуминиев корпус;
      - Акумулаторна батерия 3.7V 3800mAh;
      - Зарядно устройство за 220V;
      - Водоустойчив LED фенер с гумени уплатнения на всички свръзки;
      - Прохоустойчив и водоустойчив мощен прожектор;
      - Explosion-proof -> може да се използва в мините;
      - Три режима на работа -> силно, слабо и блитц /СОС/ светене;
      - Качествен отражател за конценриран сноп ярка светлина /около 300м./
      - Power style лед фенер;
      Фенера е подходящ за къмпинг, ремонтни дейности, разходка през нощта в гората и много други.
      Внимание: Никога не светкайте дирекно в очите, защото силната светлина може да повреди очите Ви!!! Да се пази от малки деца!!!
      Модерен LED прожектор POLICE 8000W с мощен светодиоден излъчвател 3W с CREE технология за силна добре насочена бяла /дневна/ светлина. Много икономичен LED фенер /около 8 часа с едно зареждане/ с акумулаторна 3.7V ULTRA FIRE 3800mAh батерия модел TR 18650.
      LED фенер подходящ за подарък в стилна кутия!!!
      Техническа спецификация:
      - красив LED прожектор с масивен алуминиев корпус;
      - водоустойчив LED фенер /с гумени уплътнения на свръзките/;
      - прахоустойчив и удароустойчив модел;
      - акумулаторна батерия ULTRA FIRE 3.7V с голям капацитет от 3800mAh;
      - зарядно устройство на 220V;
      - LED прожектор с мощен LED излъчвател 3W за силна дневна светлина;
      - качествен отражател за силно конценриран светлинен сноп;
      - 4 режима на работа -> силно, слабо, мигане /блитц/ и SOS сигнал;
      - Много удобен за носене LED фенер с модерна връзка за ръката;
      - LED фенера се продава в стилна кутия и е много подходящ за подарък;
      Внимание: Никога не светкайте дирекно в очите, защото силната светлина може да повреди очите Ви!!! Да се пази от малки деца!!!

Още много модели фенери и прожектори можете да намерите на www.donsoft.bg 

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване