Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Marko4123

Проблем с флаш памет - важно

Препоръчан отговор

Здравейте ,Имам проблем с флаш паметта , а на нея има много важна информация. Включвам я в компютъра прочита я веднага , но ми показва , че е празна. Като проверя колко пространство се използва в нея си пише , че са заети 20ГБ , като почна да я сканирам с AVG за вируси почва да сканира всеки един файл , който има в нея, следователно файловете ги има на флашката просто не ми дава да ги видя. Как мога да си сваля някак си информацията , защото ми е много важна ?Много благодаря за помощта!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко ГБ е тази флашка? На друг компютър същия проблем ли се появява?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На 3 компютъра става едно и също 32 ГБ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте с USB Hidden Folder Fix

Публикувано изображение

Пишете какъв е резултата и очаквайте по нататъшни инструцкии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за помощта, успях да оправя проблема! :) Още веднъж едно голямо БЛАГОДАРЯ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...