Премини към съдържанието
Exxon

Търся части за Mercedes Clk 200 Elegance (w208)-2000година

Препоръчан отговор

Здравейте колеги, искам да попитам за части за Mercedes CLK 200 Elegance (W208)-2000година и по точно търся малката тонколонка на дясната врата която е горе в ъгъла в края на стъклото до огледалото? Търся не само колонката а и цялата триъгълна пластмасова част? Ако някой има ще съм много благодарен ако постне снимка ? Благодаря ви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре е да отидеш в магазин на мерцедес и за съответния модел да искаш определената част. Проблема е, че вероятно цената няма да те удовлетвори. 

Другия вариант е да търсиш блъсната кола, която се разпродава на части. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добре е да отидеш в магазин на мерцедес и за съответния модел да искаш определената част. Проблема е, че вероятно цената няма да те удовлетвори. 

Другия вариант е да търсиш блъсната кола, която се разпродава на части. 

да знам но все пак колкото повече търся толкова е по-голям шанса да намеря за това питам и тук :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да знам но все пак колкото повече търся толкова е по-голям шанса да намеря за това питам и тук :)

Във форум за мерцедес, може да си пуснеш искането. Там има и по-голяма вероятност да ти отговорят. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, искам да попитам за части за Mercedes CLK 200 Elegance (W208)-2000година и по точно търся малката тонколонка на дясната врата която е горе в ъгъла в края на стъклото до огледалото? Търся не само колонката а и цялата триъгълна пластмасова част? Ако някой има ще съм много благодарен ако постне снимка ? Благодаря ви :)

Мерцедес на части от продавалника

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във форум за мерцедес, може да си пуснеш искането. Там има и по-голяма вероятност да ти отговорят. 

пуснал съм :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

off Ти пишмян стана с тоя мерцедес. Поне остава ли ти време да го караш ? Музиката ли е най важното в една кола, радвай се на колата си без музика. Това май е трета тема с проблеми по музиката ако не се лъжа ( може и да са повече).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

offТи пишмян стана с тоя мерцедес. Поне остава ли ти време да го караш ? Музиката ли е най важното в една кола, радвай се на колата си без музика. Това май е трета тема с проблеми по музиката ако не се лъжа ( може и да са повече).

не ме мисли ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

offТи пишмян стана с тоя мерцедес. Поне остава ли ти време да го караш ? Музиката ли е най важното в една кола, радвай се на колата си без музика. Това май е трета тема с проблеми по музиката ако не се лъжа ( може и да са повече).

Е така е колега, всеки със вкусовете си. Иска си човека хубава кола с хубава музика ;) // Това е малко Off Toplic

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отивай в някаква морга. Няма как да не изкочи нещо. От W210 не става ли или това го има само при W208 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.