Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Di-Tech

Спира ми интернета на лаптопа през WIFI

Препоръчан отговор

Спира ми интернета на лаптопа през WIFI лаптопа е на 2 месеца,  спира за 2 секунди и после пак идва интернета и после след някъде 1 час пак спира и така цял ден. Имам и друг лаптоп там нямам проблеми. От какво може да е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без никаква информация за лаптопа и мрежата ....... неподходящ или кофти драйвер на wireless-a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да допълня колегата kokomil. Ако не знаеш каква ти е марката на лаптопа, отдолу на капака има информация за марката и модела.

Ако си с рутер или безжичен модем имаш ли достъп до този рутер и кой ти е настройвал безжичната мрежа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спира ми интернета на лаптопа през WIFI лаптопа е на 2 месеца,  спира за 2 секунди и после пак идва интернета и после след някъде 1 час пак спира и така цял ден. Имам и друг лаптоп там нямам проблеми. От какво може да е ?

Така описано ми изглежда на проблем с безжичния адаптер/маршрутизатора, но не е изклчено и да е от кофти драйвер. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да допълня колегата kokomil. Ако не знаеш каква ти е марката на лаптопа, отдолу на капака има информация за марката и модела.

Ако си с рутер или безжичен модем имаш ли достъп до този рутер и кой ти е настройвал безжичната мрежа.

лаптопа е Acer aspire e1-571g рутера аз съм го найстройвал, проблема се появява само при този лаптоп.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Windows 7 64

Пробвайте със смяна на канала на който излъчва маршрутизатора, както и проверете настройките на безжичния адаптер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирай драйвера на Atheros.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори ще се опитам да го оправя. :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...