Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Хандан Мехмед

Как да сменя сериен номер на Samsung Galaxy S i9003

Препоръчан отговор

Здравейте! Как да сменя сериен номер на Samsung Galaxy S i9003. Моля ви за помощ !

Какво имате предвид под сериен номер ? IMEI номера ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да

Не мисля че има начин. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начин има,но хората които могат да го направят и имат нужната техника в България не са много.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерили сме си телефонче и не искаме да го проследят? Умно, но смартфоните са 100 пъти по лесни за засичане и имат и други номера освен IMEI по които може да се проследи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Върни го на собственика! Аман от келеменца и тарикатчета! За да ти трябва смяна на IMEI, значи не ти е чиста работата...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерили сме си телефонче и не искаме да го проследят? Умно, но смартфоните са 100 пъти по лесни за засичане и имат и други номера освен IMEI по които може да се проследи.

На един познат в чужбина му откраднаха iPhone 5. И след като го засякоха по IMEI. Още никой не му го е върнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начини има ама няма кой да търси. На андроид става доста лесно по принцип.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Здравейте! Как да сменя сериен номер на Samsung Galaxy S i9003. Моля ви за помощ !

А защо трябва да сменяш сериен номер или IMEI код на един средно скъп телефон?Сам не се ли досещаш, че ставаш доста съмнителен с питането си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това което питаш е незаконно и защо все още тази тема не е разкарана или модераторите все още спят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от WhiteTooth
      Здравейте!
      Преди известно време включих известията да се показват на началният екран под формата на балонче, все едно е чат от messanger и може да го местиш по екрана, за да го махна трябва да плъзна надолу и да изчистя известията или да цъкна върху него да ми отвори приложението, след което да го затворя за да го махна. Та, въпроса ми е, знаете ли как мога да го изключа това нещо, че почна много да ме дразни.
    • от WhiteTooth
      Здравейте!
      Като мобилно у-во използвам Samsung Galaxy Note 9 и съм доволен, но имам проблем. Използвам 2 сим карти, една немска и една българска. Немската сим карта е на слот 1, а българската на слот 2. От време на време когато си реши ми изписва че сим картата не е намерена и ми изключва само българската сим карта, за да оправя проблема трябва да рестартирам телефона.
      Някакви теории или съвети?

Сори за правописните грешки, пиша от телефона.
    • от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам един по странен въпрос.
      Дали някой има информация за s8 lite кога ще излиза в България,цена и такива неща.
      Питам защото следя телефона от преди да излезе официално и от 2 месеца на сам не мога да намеря нова информация за него. Моля ако някой нещо разбера или види в интернет да сподели. Благодаря предварително , лек и успешен ден на всички !
    • от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам следния проблем с горепосочения апарат. 
      Реших да разнообразя малко и закупих note 3 втора употреба. Тествах го с CPU-Z и ANTUTU. Също така го проверих в imei.info. Без проблеми отваря системното меню на самсунг *#0*# и прави всичко тестове. Притеснявах се да не е реплика, но всичко отговаря на оригинала. И така идва проблема
      Телефона върви изключително ама наистина изключително бавно след mastar reset. Показва, че има 16гб ROM но без нито 1 инсталирано приложение има свободни 900mb. И последното е че в настройките на камерата максимално работи на 8mp а трябва да е на 13.
      Телефона е root-нат и не знам дали е слаган някой не стоков room. 
      Може ли да ми кажете има ли вариант да се оправят тези проблеми? 
  • Дарение

• Добави ново...