Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Добромир Вълчев

Battlefield 4 Ниско FPS ?

Препоръчан отговор

Здравейте с моята конфигурация фпс - то пада понякога на 45 ? Нормално ли е ? Всичко е на ултра !  (Multiplayer)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше някакви фиксове за това, проблема е в самия енджин на играта, не ти е от конфигурацията.Бета драйвърите за видео картата обикновено оправят тия проблеми, те пускат фиксове за игрите най-вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми който пиратства, така е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братле 45 фпс + ултра още какво искаш? Да играеш BF4 и Call of Duty Ghost едновременно ли? Стигат ти не играй ултра  :shock11:  Аз на high я играя с 80 а на ултра ми пада на 35 нормално е..... Има хора дето не могат на Low да играят с 45 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Братле 45 фпс + ултра още какво искаш? Да играеш BF4 и Call of Duty Ghost едновременно ли? Стигат ти не играй ултра  :shock11:  Аз на high я играя с 80 а на ултра ми пада на 35 нормално е..... Има хора дето не могат на Low да играят с 45 

:D Не ми е за фпс - то , а понеже имам и само 150 фпс в лол (понякога пада на 100 ) и се притеснявам да не е  картата дефектна ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаше нужда се хвалиш  :biggrin: че да не вземе някой да ти урчаса компа със сигурност има много хора дето ти завиждат :no-no:  Не не е дефектна цъкай си с кеф ;) И между другото дай си ника на лс да цъкаме заедно лол 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

45 на ултра в най-тежките моменти е добре. Компютърът е хубав по нашите стандарти, ма за повече 2-3 такива карти и така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаше нужда се хвалиш  :biggrin: че да не вземе някой да ти урчаса компа със сигурност има много хора дето ти завиждат :no-no:  Не не е дефектна цъкай си с кеф ;) И между другото дай си ника на лс да цъкаме заедно лол 

Eu West - Pllunge

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оправих си фпс - то с помощна на тази тема - http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065217567138642/  , дано и на вас да помогне ! Сега фпс-то ми не пада бод 60 никога , а средното фпс е 78 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...