Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

hitman0013

nvidia quadro4 900xgl

Препоръчан отговор

Някой има ли идея може ли да се следи температурата и оборотите на вентилатора на въпросната карта, и ако може с каква програма. Дъното е gigabyte 8ipe1000g s.478 ако е от значение. С евереста не показва нито температура нито вентилатор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Everest вече не се поддържа. Може да използваш програми като Speccy и AIDA64. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах няколко програми набързо търсени в нета, но след инсталация компютъра забива. Ще пробвам с някоя от двете да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последната е наследника на въпросната Еверест.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последната е наследника на въпросната Еверест.

Да така е колега!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова стара видеокарта е възможно изобщо да няма сензори за температура и обороти.

GPU-Z би трябвало да показва поне температура, ако сензор все пак има, но ако хардуерно няма такава възможност, никой софтуер няма да помогне.

P.S. AIDA 64 е наследникът на Everest - разлика във функционалността почти няма. А така или иначе AIDA 64 по времето на картата не е имало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То точно за това става въпрос, дали има или няма. Иначе с термометър под мишницата. Колкото до това ЦПУ-З , инсталирам го и веднага забива компа. Даже не може да се махне после от контрол панела.

Мисля че има някакви датчици, защото ми се струва че не работи вентилатора постоянно на макс, но не съм сигурен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GPU-Z (не CPU-Z - различно е!) има и портативна версия. И тя ли забива?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да грешката е моя, но за тази версия ставаше въпрос. Портативна версия не съм свалял. Ще пробвам по- късно с aida64 че този компютър е вързан в хола за телевизора с цел гледане на филми. 

Явно няма датчици за температура и обороти, защото на няколко програми дори и да го има като опция си стоят показанията на 0 градуса или на 25. Здраве да е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сори за намесата в темата,но би ли ми обяснил след като Everest не се поддържа вече защо при мен си работи актуално?

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сори за намесата в темата,но би ли ми обяснил след като Everest не се поддържа вече защо при мен си работи актуално?

Публикувано изображение

Не съм казал, че програмата не работи, а че вече не се поддържа. Няма нови версии или обновявания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...