Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

MoH7aH4o

Проблем с дисплея на Sony Ericsson vivaz u5i

Препоръчан отговор

Здравейте, преди няколко дни си взех нов тъч скрийн и тръгнах да го сменям. Тръгнах да разглабям телефона и нали всичко, както трябва, обаче при премахването на стария тъч скрийн се разпадна на части от което не знаех дали съм премахнал целият и реших да разглобя целият телефон. Не бе голяма работа и след това премахнах и останалата част и го събрах, като сложих и новият тъч.. Пуснах телефона и то какво да видиш, всичко светна.. копчетата долу, отстрани горе лявата лампичка светна. Светнаха и на дисплея отстрани белите ивици(които по целият дисплей), но уви дисплея не светна. Изчаках минута две, но резултата бе същият. Пуснах го и на зарядно обаче работата не се промени.. Та въпроса ми е от къде може да идва този проблем и как да го оправя съответно. Да спомена, че съм и прегледал дали всички букси са вкарани, както трябва и всичко е добре...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, преди няколко дни си взех нов тъч скрийн и тръгнах да го сменям. Тръгнах да разглабям телефона и нали всичко, както трябва, обаче при премахването на стария тъч скрийн се разпадна на части от което не знаех дали съм премахнал целият и реших да разглобя целият телефон. Не бе голяма работа и след това премахнах и останалата част и го събрах, като сложих и новият тъч.. Пуснах телефона и то какво да видиш, всичко светна.. копчетата долу, отстрани горе лявата лампичка светна. Светнаха и на дисплея отстрани белите ивици(които по целият дисплей), но уви дисплея не светна. Изчаках минута две, но резултата бе същият. Пуснах го и на зарядно обаче работата не се промени.. Та въпроса ми е от къде може да идва този проблем и как да го оправя съответно. Да спомена, че съм и прегледал дали всички букси са вкарани както трябва и всичко е добре...

За сервизи чувал ли си приятелю ? Неслучайно ги има...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...