Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

meri1966

Свързване на компютър към проектор

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам настолен компютър, който искам да свържа с проектор. Не знам с какъв кабел става?! До сега към проектор съм включвала само лаптоп, но не мога да го свържа със същия кабел, защото там е свързан монитора. Посъветвайте ме какъв кабел да купя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами кажете ни какъв точно кабел сте ползвала,за да знаем какво точно да предложим.

Проектора какви входове има?

Настолният ви компютър пък,с какви изводи е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте характеристиките на компютъра, видео карта (най-важна), дъно и процесор. Също така кажете и какъв е проектора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За целта трябва да кажете няколко неща:

1. Марка и модел на видеокартата на настолния компютър.

2. Марка и модел на монитора, свързан към него.

3. Марка и модел на проектора.

Без тези неща всичко написано ще е изстрел в празно пространство или налучкване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам настолен компютър, който искам да свържа с проектор. Не знам с какъв кабел става?! До сега към проектор съм включвала само лаптоп, но не мога да го свържа със същия кабел, защото там е свързан монитора. Посъветвайте ме какъв кабел да купя?

След като ще използвате проектор, защо ви е необходим и монитора ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като ще използвате проектор, защо ви е необходим и монитора ?

Мда, може да се включи направо на мястото където монитора е включен само че ще трябва да се гледа на платното какво става.  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отговорите! Страхотни сте! Но за съжаление аз не мога да отговоря на половината от въпросите Ви (от 1966 е видно защо :)  ).Може би ще мога да отговоря за проектора, ако прегледам указанията, но за компютъра нищо не знам-той е събиран от 3 други и ми е набор.Ще се постарая довечера да снимам входовете и да Ви ги покажа. Мисля обаче, че на  компютъра имам същия вход като на проектора и ако мога да го включа там, където е монитора, ще го направя така. Не ми е нужен монитор. Благодаря още веднъж! Лек и успешен ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва ми се,че няма да се справите така както ви съветваме от разстояние.По-добре намерете някой,който на място да види за какво става дума.Дето се казва,някое съседско хлапе също може да свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Свързах проектора към компютъра, но пак имам проблем - свети в червено. Когато включа само проектора лампата свети нормално, но щом включа компютъра всичко става розово-червено. Опитох и със служебния лаптоп и там същото. Помагайте!

Проeктора се оказа Mitsubishi Electric.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи,трябва да ни кажете как ги свързвате,с какъв кабел.Трябва да ни кажете и каква е видеокартата на лаптопа и на настолният компютър.И какви настройки са им зададени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа и проектора свързвам с RGB  cable.А за видеокартата на лаптопа ще питам утре в службата. Притеснена съм, защото до преди 1 седмица аз работех със същия лаптоп и проектор и си светеше нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...