Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

princeofsofia

свободни пътища,полигони

Препоръчан отговор

Имам въпрос ,ако може някой да ми каже къде в София има полигон или писта или подобно нещо без трафик и полицай,че ми трябва да упражнявам спирането с ляв крак.С форд сиера съм от 89  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да упражняваш спиране с ляв крак защо ти е полигон? Или колата не е минала технически преглед и не може да я караш по нормалните пътища ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изобличи ме  :) Няма да е зле всеки който знае подобно място да го сподели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между Щастливеца и Черни връх!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Между Щастливеца и Черни връх!

ако има име на улица ако може да ми я кажеш за да погледна в мапс да се ориентирам как да стигна :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако има име на улица ако може да ми я кажеш за да погледна в мапс да се ориентирам как да стигна :)

Черни връх се вижда ако погледнеш към Витоша, под него е Щастливеца :D  :D :D  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Черни връх се вижда ако погледнеш към Витоша, под него е Щастливеца :D  :D :D  :D

Супер мерси ще ходя да го видя дано пътя да е добър :) давайте други предложения :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разочарован съм,че никой не иска да ми помогне и да сподели някое място!kaldata не е това което беше преди!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ostavime
      Защо махнаха полигона от изпита? Кое наложи това? Има ли логично обяснение? 
      Толкова е жалко да гледаш някакви гъзарчета, дето обикалят като гламави паркинга или се въртят около улицата по 2-3 пъти, за да се освободи нормално място за паркирани, защото просто не могат и не знаят как да паркират. Накрая я забучат на най-неудобното място и си мислят, че са паркирали супер. Готино е да ги гледаш и да се хилиш и накрая даже слиза от колата и прави цяла обиколка около нея, за да види от къде по колко см. е останало. Често, до бордюра има около 50 см. 
      Карането назад за повечето днешни шофьорчета е адска мъка. Това също го имаше на полигона. Така наречената "змейка", която се минаваше напред и назад беше супер. Квадрата също, тунела перфектен, за да свикнеш с габаритите. 
      Сега седим един срещу друг с някой, то има място да мине ТИР братче, обаче оня тупан срещу мен нали никога не е правил някакво упражнение, за да разбера какви са му габаритите и не знае колко му остава от далечната страна, виси като циФка и се чуди какво да прави, защото го е страх да мине. 
      Пълно е с некадърници, пазете се и дано да върнат полигона и да вдигнат малко часовете за кормуване, че е адската мъка. 

И не е вярно, че жените са по-слаби шофьори, защото аз виждам такива льольовци мъже, че направо ми се плаче. 

А да, още един въпрос. Защо като валне малко дъждец и всички спират. Просто нищо не се случва. Не казвам, че трябва да се кара, но все пак си градско, не е нужно да се влачиш и да има безподобни задръствания. Малко да е мокричко и край. Всичко приключва. Качвам се в железния кон (трамвай 11) и поне не си късам нервите. 

To be continued... 
    • от Martin Meramdzhiez
      Здравейте. Значи първо искам да се извиня ако има такава тема вече, но искам да питам за това дали мога да карам с предружител /баща ми/ на полигон без книжка.Тоест аз сега нямам още и 16 знам, че ми е рано още, но все пак искам да знам дали мога. Благодаря предварително.
  • Дарение

• Добави ново...