Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Mario Nikolaev

Не мога да намеря драйвери за компютъра ми

Препоръчан отговор

Добър ден колеги :) Днес преинсталирах компютърът си, да но когато Windows setup завърши се оказа, че нямам интернет :) Този проблем ми се е случвал и преди, но сега нещо се обърка .. Не мога да намеря дриверите защото загубих диска с Driver tools-a и тъй като нямам интернет не мога да изтегля нищо .. В момента пиша от работният лаптоп на сестра ми и се надявам да имате решение :) Досетих се че на старият ми комп се случи, но аз си дръпнах дриверите от сайта на HP, но тъй като новият ми компютър дойде на части, не знам какво да сторя .. Търсих дривери за дъното - няма , за видео картата - дава ерор ... В безизходица съм :) Помогнете ми, единственото, с което аз мога да ви помогна е да кажа частите на PC-то защото никакъв ме няма в Sofware i Hardwere нещата .. Дъно - Gigabyte GA-M51-GM S2G AMD Athlone 2.65   VC - Nvidia GeForce 210   HDD - Toshiba 1 tb  това е колеги, ще съм ви много благодарен ако намерите решение :) Лек ден, благодаря за вниманието :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден колеги :) Днес преинсталирах компютърът си, да но когато Windows setup завърши се оказа, че нямам интернет :) Този проблем ми се е случвал и преди, но сега нещо се обърка .. Не мога да намеря дриверите защото загубих диска с Driver tools-a и тъй като нямам интернет не мога да изтегля нищо .. В момента пиша от работният лаптоп на сестра ми и се надявам да имате решение :) Досетих се че на старият ми комп се случи, но аз си дръпнах дриверите от сайта на HP, но тъй като новият ми компютър дойде на части, не знам какво да сторя .. Търсих дривери за дъното - няма , за видео картата - дава ерор ... В безизходица съм :) Помогнете ми, единственото, с което аз мога да ви помогна е да кажа частите на PC-то защото никакъв ме няма в Sofware i Hardwere нещата .. Дъно - Gigabyte GA-M51-GM S2G AMD Athlone 2.65   VC - Nvidia GeForce 210   HDD - Toshiba 1 tb  това е колеги, ще съм ви много благодарен ако намерите решение :) Лек ден, благодаря за вниманието :))

Най важното си забравил. Нали трябва да тръгне нета? Каква е лан картата?

Ако не я знаеш може да я потърсим по PCIVEN а ти трябва да намериш начин как да си прехвърлиш драйвера на компа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как да разбера каква е лан картата за да ви предоставя информацията нужна за останалите неща ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаеш какво е дъното ти.Влизаш в сайта на Гигабайт,намираш съпорта на дъното и и си теглиш от там драйверите според операционната система.

п.п.За видеокартата си теглиш драйверите отделно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

как да разбера каква е лан картата за да ви предоставя информацията нужна за останалите неща ??

Явно по лесно ще стане със PCIVEN ако ни дадеш.

Та във Диспечера на задачите лан картата ще ти е със жълта въпросителна.Кликни два пъти върху нея.

Във прозореца, който ще се появи избери таба Подробни данни.

Във следващият прозорец от падащото меню избери Хардуерни дентификатори.

Под стойност копирай съдържанието и го постави във следващият ти коментар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк с драйверите от производителя. Сваляш драйверите за съответната ОС, инсталираш ги и си готов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали знаеш какво е дъното ти.Влизаш в сайта на Гигабайт,намираш съпорта на дъното и и си теглиш от там драйверите според операционната система.

п.п.За видеокартата си теглиш драйверите отделно.

да но ако може да ми дадеш линк към файла който трябва да изтегля защото на PCто нямам нет и ми трябва да ги сваля и после с флашката от лаптопа на ПЦто

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да но ако може да ми дадеш линк към файла който трябва да изтегля защото на PCто нямам нет и ми трябва да ги сваля и после с флашката от лаптопа на ПЦто

Погледни мнение номер 6 от уважаемият Emokostov.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк с драйверите от производителя. Сваляш драйверите за съответната ОС, инсталираш ги и си готов

тегля ги :) като ги инсталирам ще пиша :)) благодаря ти предварително ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тегля ги :) като ги инсталирам ще пиша :)) благодаря ти предварително ;)

Ако използваш картата на дъното трябва да инсталираш драйверите за чипсета. Ако картата ти е сложена допълнително (тоест външна карта ) трябва да кажеш модела, за да ти дадем драйвери и за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих всичко, инсталирах Realtek Audio Driver но на другите ми излиза следният еррор - "F:/motherboard_driver_xp.exe is not valid Win32 Application" така ми е с 2 от exe-тата а с zap файла не съм се пробвал .. ПОМОЩ ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих всичко, инсталирах Realtek Audio Driver но на другите ми излиза следният еррор - "F:/motherboard_driver_xp.exe is not valid Win32 Application" така ми е с 2 от exe-тата а с zap файла не съм се пробвал .. ПОМОЩ ..

Най-вероятно не си копирал коректно файловете или си издърпал флашката, без предварително да си задал Safely Remove. Често тогава файловете не се четат коректно. Освен това сигурно ще ти трябва и RAR, който сигурно също не си инсталирал..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че си свалил правилните драйвери за правилната ОС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си, че си свалил правилните драйвери за правилната ОС?

Ами направих всичко само имам жълти въпроси на Audio Device on High Definition Audio Bus :) ??? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами направих всичко само имам жълти въпроси на Audio Device on High Definition Audio Bus :) ??? 

Няма как при инсталирани коректни драйвери да ти излизат жълти въпроси. Това означава, че не си инсталирал правилния драйвер. Инсталирай една AIDA64 или Speccy и виж каква ти е точно марката на звуковата карта. 

Кажи още да не би да използваш външна звукова карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как при инсталирани коректни драйвери да ти излизат жълти въпроси. Това означава, че не си инсталирал правилния драйвер. Инсталирай една AIDA64 или Speccy и виж каква ти е точно марката на звуковата карта. 

Ако знаех какво имам щях да го инсталирам :Д Но проблема е, че не знам как да проверя :D Help :D Знам. че сьм много зле. но просто не сьм запознат с тези неща затова се обьрнах кьм вас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако знаех какво имам щях да го инсталирам :Д Но проблема е, че не знам как да проверя :D Help :D Знам. че сьм много зле. но просто не сьм запознат с тези неща затова се обьрнах кьм вас

1. Не си зле. Никой не се е родил научен,

2. Написах ти коя програма да инсталираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Не си зле. Никой не се е родил научен,

2. Написах ти коя програма да инсталираш.

Тегля уторрент и Аида64 ехтреме 3.006  :) сега ще погледна аидата и ще видя нещата за който ме питате :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

инсталирах я сега кьде да вляза за да видя това което ти трябва ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

инсталирах я сега кьде да вляза за да видя това което ти трябва ??

Устройства-> Windows устройства-> Други. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Устройства-> Windows устройства-> Други. 

http://prikachi.com/images.php?images/484/7194484m.jpg eto tova e 

дава ми ерор когато инсталирам дриверите на видео картата ... някакви идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте да изпълните каквото е описано в тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитайте да изпълните каквото е описано в тази тема.

Hе става вьпрос за това !!! Просто като пусна Нвидиа Гефорсе дривер упдатер и почва едно тьрсене на системни бла бла бла и завьршва с ерор :)              Излиза ми това              http://i.stack.imgur.com/xhtxh.jpg пробвах с всичко-не става

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе драги,едно време американците похарчили милиони долари да измислят химикал,с който да пишат по време на полетите на совалката,тоест,пригоден за безтегловност.Пък руснаците просто пишели с обикновен молив.Та хайде сега значи,да махнеш всичките ъпдейтъри и да пробваш нещата "вручной".Или казано на старобългарски,потърси ги и ги инсталирай ръчно бре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...