Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Mario Nikolaev

При записване на дривер за видео карта нвидиа излиза ерор

Препоръчан отговор

Когато преинсталирах компютъра колегите ми помогнаха да намеря нужните дривери за аудиото и за лан картата но за видео картата фаила които ми пратихте дава ерор и не знам как да го оправя ...  http://i.stack.imgur.com/xhtxh.jpg ето това ми излиза някакви идеи ?  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато преинсталирах компютъра колегите ми помогнаха да намеря нужните дривери за аудиото и за лан картата но за видео картата фаила които ми пратихте дава ерор и не знам как да го оправя ...  http://i.stack.imgur.com/xhtxh.jpg ето това ми излиза някакви идеи ?  

Ти сигурен ли си, че не е инсталиран драйвера за видеото? Аз като гледам май си го имаш.Имаш ли жълти въпросителни във Device Manager?

Ако има направи снимка и я покажи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново ще ти пиша както и вчера. Точен модел на видеокартата. Можеш да видиш с програмите AIDA или Speccy.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отново ще ти пиша както и вчера. Точен модел на видеокартата. Можеш да видиш с програмите AIDA или Speccy.

VIDEO CART - Nvidia GeForce 200 series "Gainward 210"

Ти сигурен ли си, че не е инсталиран драйвера за видеото? Аз като гледам май си го имаш.Имаш ли жълти въпросителни във Device Manager?

Ако има направи снимка и я покажи.

Има само на  Display Adapters - Video Controller VGA Compatible 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

VIDEO CART - Nvidia GeForce 200 series "Gainward 210"

Има само на  Display Adapters - Video Controller VGA Compatible 

От тук ли си свалил драйверите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

YES :)

Тук съм ти избрал драйвера за XP. Свалил ли си коректния драйвер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук съм ти избрал драйвера за XP. Свалил ли си коректния драйвер?

Сега го тегля но той е същият като стария !! отново ерора .. някакви идеи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега го тегля но той е същият като стария !! отново ерора .. някакви идеи ?

Дай една снимка на Device Manager да видим всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто направо ви снимам екрана http://prikachi.com/images.php?images/613/7196613b.jpg

Отново имаш непознат хардуер и показва, че в момента компютъра работи със Standart VGA ( това е драйвер който си слага Windows ) За мен от тук нататък има 2 варианта:

Вариант 1: Викаш си човек, който разбира да оправи драйверите и инсталациите и всичко да тръгне ок.

Вариант 2: Сваляш си тази програма. Тя ще инсталира коректните драйвери, но понякога прави проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто направо ви снимам екрана http://prikachi.com/images.php?images/613/7196613b.jpg

Е най сетне да изпълниш нещо мое.

Ти го имаш инсталиран драивера но той не се е инсталирал правилно.

Сега ето какво можеш да направиш.

Деинсталираш го.След това почистваш със Driver Sweeper.

Прочети хубаво, как точно се чисти.Става под Safe Mode.

После отиваш на следната страница и си пускаш автоматичното сканиране.

http://www.nvidia.com/Download/Scan.aspx?lang=en-us

Ще трябва да имаш инсталирана Java.

Това ще определи какъв драйвер ти трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах Java  и Дривер Свеепер :) Java дава ерор за corupt , а свеепера не иска да се пусне и дава ерор:) става ли някой да си даде скайпа и да споделя екран за да ми казва какво да правя ?? или направо с теам виевер ??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах Java  и Дривер Свеепер :) Java дава ерор за corupt , а свеепера не иска да се пусне и дава ерор :) става ли някой да си даде скайпа и да споделя екран за да ми казва какво да правя ?? или направо с теам виевер ??

За свепера, не си обърнал внимание.Трябва да имаш Microsoft .NET Framework.

Там е даден линк за изтегляне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За свепера, не си обърнал внимание.Трябва да имаш Microsoft .NET Framework.

Там е даден линк за изтегляне.

То и за драйвъра му трябва Net Framework-а, ама тук много хора са против ъпдейтите, а те си трябват...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...