Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Sceep

Подарявам ваучер за емаг за 27лв.

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И в ръцете да ми я бутат, стока от eMag няма да взема!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До какви суми, можеше да се ползва ваучера.? Обмислям да си купя една карта памет + една флашка , ще мога ли да го ползвам? Общата сума на 2-те неща е: 37 лв.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До какви суми, можеше да се ползва ваучера.? Обмислям да си купя една карта памет + една флашка , ще мога ли да го ползвам? Общата сума на 2-те неща е: 37 лв.?

Няма как да стане колега, погледни в кои категории може да се използва ваучера! Тоест всички продукти в тези категории започват от 200-300лв. нагоре. От Емаг доста заблуждават с тези ваучери, рекламират че дават ваучери ама после кво излиза трябва да си вземеш нещо за 300лв. и тогава може да използваш ваучера. Аз имах ваучер за 50лв., и също мислех да го подарявам, но едни познати им трябваше плот за вграждане и им го дадох. За пример ще дам една техно верига тук в Германия като ти дадът ваучер(до сега са ми давали за 50,100 и 250евро) може да пазаруваш каквото си искаш и даже ако не го исхарчиш на един път остатъка си ти остава за друг път. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

изпреварили са ме :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма как да стане колега, погледни в кои категории може да се използва ваучера! Тоест всички продукти в тези категории започват от 200-300лв. нагоре. От Емаг доста заблуждават с тези ваучери, рекламират че дават ваучери ама после кво излиза трябва да си вземеш нещо за 300лв. и тогава може да използваш ваучера. Аз имах ваучер за 50лв., и също мислех да го подарявам, но едни познати им трябваше плот за вграждане и им го дадох. За пример ще дам една техно верига тук в Германия като ти дадът ваучер(до сега са ми давали за 50,100 и 250евро) може да пазаруваш каквото си искаш и даже ако не го исхарчиш на един път остатъка си ти остава за друг път. :)

Благодаря за инфото братле ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...