Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

d1dcho

Компютъра изтрива всичко от компютъра

Препоръчан отговор

Да бързам... Заглавието е: " Компютъра изтрива всичко от флашката "

Здравейте, не знам дали ще ме се изразя ясно, за да ме разберете, но имам проблем с компютъра. Когато си кача нещо от някакъв компютър или лаптоп и си сложа флашката в моя компютър ми показва всичките папки все едно са shortcut към папката и отварям там са си нещата, но ако пробвам да ги кача на друг компютър ... не става не показва нищо. Или не отваря папките. Можете ли да ми кажете от какво може да е проблема и какво може да се направи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вирус - вероятно Autorun.inf. Посетете раздела за борба със зловреден софтуер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вирус - вероятно Autorun.inf. Посетете раздела за борба със зловреден софтуер.

Благодаря. Ако има точна тема може ли линк  ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо прочитате тази тема, и си пускате своя в този раздел. Там колегите от HJT ще ви помогнат.

Успех !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря. Ако има точна тема може ли линк  ?

Темата ще си я напишеш ти, защото всяка машина си е индивидуална и борбата с вируса (ако има такъв) ще е за твоя компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...