Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

yarlovo

privileg sm3 мнения и проблеми

Препоръчан отговор

Здравейте, изпадна ми един такъв на изгодна цена и го взех,когато го взимах си работеше добре,обаче после почнаха проблемите,не иска да ми разпознава юсби-то,после почна да се включва от 3-4 път, а в момента се включва до там където си избираш опр.система и като избера гасне. Има ли начин да се оправи поне да ми разпознава юсби-то,и как се дава ресет на телафона. Мерси предварително. :)

СНИМКА НА ТЕЛЕФОНА

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,
два дена си блъскам главата с ъпдейт или flash на ОС на телефона. Изчетох всичко което намерих, свалих незнам колко броя отключващи програмки, но си бия главата в много дебела стена ..Публикувано изображение Нито се отключи, нито тръгва инсталацията на новия РОМ... Положителната страна е , че въпреки желанието ми, дори не успях да съсипя апарата / даже и не разбра, че 2 дена го бърникам/ , но мен това ме вбесява. Ще съм Ви ужасно благодарен , ако ударите едно рамо с някой друг съвет къде бъркам.

Версията на телефона е:

Windows Mobile 6.5 Profesional
CE OS 5.2.21840 (build 21840.5.0.60)

Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бъркаш принципно - опитваш се да направиш използваем телефон от този боклук.

Прочети още няколко пъти втория пост в темата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

два дена си блъскам главата с ъпдейт или flash на ОС на телефона. Изчетох всичко което намерих, свалих незнам колко броя отключващи програмки, но си бия главата в много дебела стена ..Публикувано изображение Нито се отключи, нито тръгва инсталацията на новия РОМ... Положителната страна е , че въпреки желанието ми, дори не успях да съсипя апарата / даже и не разбра, че 2 дена го бърникам/ , но мен това ме вбесява. Ще съм Ви ужасно благодарен , ако ударите едно рамо с някой друг съвет къде бъркам.

Версията на телефона е:

Windows Mobile 6.5 Profesional

CE OS 5.2.21840 (build 21840.5.0.60)

Предварително благодаря!

Не поправяйте нещо, което работи. Още повече че е куче марка!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не поправяйте нещо, което работи. Още повече че е куче марка!

Проблема е, че не работи :)

Бъркаш принципно - опитваш се да направиш използваем телефон от този боклук.

Прочети още няколко пъти втория пост в темата :)

Прав си ама важното е да опитаме :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е, че не работи :)

Прав си ама важното е да опитаме :)

За ресет пробвайте някаква комбинация между клавиш за захранване + слушалка или подобен. Погледнете в документацията му трябва да е описано

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...