Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Stefan Caromov

Проблем с флаш плейър

Препоръчан отговор

Когато се опитам да отворя през опера някой клип в  ютуб, ми излиза съобщение, че адоуб флаш плейъра не е актуализиран и ме приканва да сваля нова версия, която да инсталирам. Свалям, инсталирам, но проблема си остава. Същото е и с банерите в сайтовете, с тази разлика, че при банерите е "тука има, тука нЕма" - един път се зареждат, друг път не се зареждат а имат забранителен знак и надпис, че нямам инсталиран адоуб флаш плейър. На какво може да се дължи това? 

П.П. Като отворих  ИЕ 11 да сравня, първия път също ми изписа, че няма нужния флаш плейър, но след като инсталирах, нещата се оправиха при него. При операта, не са. Някакви идеи, случайно да имате?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задайте Опера като основен браузър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задайте Опера като основен браузър.

Отдавна е зададен. Това го прави от днес, онзи ден нямах проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отдавна е зададен. Това го прави от днес, онзи ден нямах проблеми

Деинсталираш операта и нейния флаш плеър с помощта на CC Cleaner или друг подобен софтуер. Рестартираш компютъра. След това сваляш нова опера и нов флаш плеър. Това трябва да ти разреши проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Деинсталираш операта и нейния флаш плеър с помощта на CC Cleaner или друг подобен софтуер. Рестартираш компютъра. След това сваляш нова опера и нов флаш плеър. Това трябва да ти разреши проблема.

Направих го, още преди да пусна темата. Не стана и така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих го, още преди да пусна темата. Не стана и така

Предполагам си свалил последните версии на операта и на флаша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам си свалил последните версии на операта и на флаша.

Разбира се. Опера 20 и флаш плейър 12

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се. Опера 20 и флаш плейър 12

Опитай с хром или мозила. Ако и там имаш същия проблем освен преинсталация на Windows не виждам друг начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай с хром или мозила. Ако и там имаш същия проблем освен преинсталация на Windows не виждам друг начин.

с ИЕ11 имах проблем, но след като инсталирах флаша, който ме подкани да сваля, се оправи проблема.

Не ми се преинсталира уиндоус, не толкова, заради това, че ще загубя нещо (нямам какво да губя ), повече от факта, че после докато си натъкмя всички настройки, както са ми в момента, ще изгубя 3 часа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с ИЕ11 имах проблем, но след като инсталирах флаша, който ме подкани да сваля, се оправи проблема.

Не ми се преинсталира уиндоус, не толкова, заради това, че ще загубя нещо (нямам какво да губя ), повече от факта, че после докато си натъкмя всички настройки, както са ми в момента, ще изгубя 3 часа

Пробвай с друг браузър, не с IE. Mozila например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с друг браузър, не с IE. Mozila например.

С мозила няма проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С мозила няма проблеми

Да не би просто със самата опера да е станал проблем. Във форумите прочете ли да се оплаква някой от подобен проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не би просто със самата опера да е станал проблем. Във форумите прочете ли да се оплаква някой от подобен проблем?

Търсих, четох, писах и същата тема в някакъв англоговорящ форум , нито отговор, нито някой с подобен проблем. 

Сега отново изтрих операта, изчистих регистрите през regedit, изчистих с цклийнъра, рестартирах компютъра, свалих опера некст, инсталирах я, отворих ютуб, покани ме да сваля  и инсталирам адоуб флаш плейър, инсталирах го, рестартирах отново комютъра и......нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсих, четох, писах и същата тема в някакъв англоговорящ форум , нито отговор, нито някой с подобен проблем. 

Сега отново изтрих операта, изчистих регистрите през regedit, изчистих с цклийнъра, рестартирах компютъра, свалих опера некст, инсталирах я, отворих ютуб, покани ме да сваля  и инсталирам адоуб флаш плейър, инсталирах го, рестартирах отново комютъра и......нищо.

Ами поне от моя опит скапе ли се флаш плеър отиваш на преинсталация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами поне от моя опит скапе ли се флаш плеър отиваш на преинсталация.

Еми, не знам....утре ще е, че сега се изнервих ....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми, не знам....утре ще е, че сега се изнервих ....

Опитай с портабъл опера. Тя би трябвало да заобиколи регистрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай с портабъл опера. Тя би трябвало да заобиколи регистрите.

Сега, понеже съм тъп и упорит, отново деинсталирах операта. Този път заедно с нея деинсталирах и самия флаш плейър, рестартирах компютъра, изчистих регистрите с your uninstaller, инсталирах опера некст отново, инсталирах флаш, като ме подкани от тубата и чудо..... проработи. Кой знае аз с тъпата си тиква, какво съм омазал, да се надяваме, че съм отстранил проблема. В момента няма проблеми и с банерите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега, понеже съм тъп и упорит, отново деинсталирах операта. Този път заедно с нея деинсталирах и самия флаш плейър, рестартирах компютъра, изчистих регистрите с your uninstaller, инсталирах опера некст отново, инсталирах флаш, като ме подкани от тубата и чудо..... проработи. Кой знае аз с тъпата си тиква, какво съм омазал, да се надяваме, че съм отстранил проблема. В момента няма проблеми и с банерите

Ама то така се прави, при всяка една програма. И не си тъпа тиква. И аз съм се сблъсквал с подобни проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама то така се прави, при всяка една програма. И не си тъпа тиква. И аз съм се сблъсквал с подобни проблеми.

Все пак, благодаря много за помощта, която ти всеки път ми оказваш посредством идеи и по-големия си опит. Дано наистина се е отстранил дразнещия проблем. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак, благодаря много за помощта, която ти всеки път ми оказваш посредством идеи и по-големия си опит. Дано наистина се е отстранил дразнещия проблем. 

Всеки един колега ще ти окаже помощ, не се притеснявай. Радвам се че всичко вече е ок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...