Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Garen

Battlefield 4 Packet loss ?

Препоръчан отговор

Добър вечер!

От 2 месеца имам  БФ 4 но не мога да я играя поради големия Packet loss който е около 40% в всеки сървър и обмислям да купя лан карта с надеждата да се оправи сегашната ми скорост е ето я http://www.speedtest.net/my-result/3399813536 

фпс-а ми е 60 на най вискоки настройки но заради пакет лосс-а не мога да играя гледам как хората се телепортират може ли да ми кажете как да го оправя моля ви :(

Благодаря за вниманието

поздрави ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се вижда на каква скорост си, но тя в случая не е чак толкоз важна. 

Отваряш ли нормално страници? По време на играта има ли включени програми като торен клиент или скайп? Къде се намират тези сървъри ( в България или в чужбина)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето това мисля че би ти помогнало: https://forums.malwarebytes.org/index.php?showtopic=26628А иначе стена нещо имаш ли? Зад рутер ли си? Също така не мога да видя резултата от speedtest.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се вижда на каква скорост си, но тя в случая не е чак толкоз важна. 

Отваряш ли нормално страници? По време на играта има ли включени програми като торен клиент или скайп? Къде се намират тези сървъри ( в България или в чужбина)

да отварям страниците нормално и всички са от чужбина не съм срещал бг сървър но днес играх в Гръцки сървър и същата работа едва ли е заради пинга защото е от 40-60 и няма включени програми само понякога като гледам клипове в йоутубе ми спира клипа и почва да зарежда 1 кръгче и после не почва до като не рестартирам страницата и това ме дразни и ето ти интернет скороста  http://www.speedtest.net/my-result/3399875213

Ето това мисля че би ти помогнало: https://forums.malwarebytes.org/index.php?showtopic=26628А иначе стена нещо имаш ли? Зад рутер ли си? Също така не мога да видя резултата от speedtest.

не с кабел съм и ето ти спеедтеста http://www.speedtest.net/my-result/3399875213

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли IP адрес на някой от сървърите за да се пусне ping или tracet. Така ще се види къде е проблема.

Ако сървърите са чужди не са платени е нормално да се случват подобни проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли IP адрес на някой от сървърите за да се пусне ping или tracet. Така ще се види къде е проблема.

Ако сървърите са чужди не са платени е нормално да се случват подобни проблеми.

Нали играта след като си я купиш то всеки сървър ти е безплатен  а за ип ето ти 1 известен сървър дето има 64 души + 14 опашка но те нямат проблем като моя :( 176.99.5.216:25500

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интернета изглежда е добър, но някакъв трафик просто се губи. Дай му един ping -t google.com в конзолата и виж как се държи и дали има загуба на пакети и там. До колкото знам тоя лаг в BF4 го имат много хора и той си е главно от самия сървър на играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали играта след като си я купиш то всеки сървър ти е безплатен  а за ип ето ти 1 известен сървър дето има 64 души + 14 опашка но те нямат проблем като моя :( 176.99.5.216:25500

Не виждам сървъра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интернета изглежда е добър, но някакъв трафик просто се губи. Дай му един ping -t google.com в конзолата и виж как се държи и дали има загуба на пакети и там. До колкото знам тоя лаг в BF4 го имат много хора и той си е главно от самия сървър на играта.

добре но може ли по потробно какво е това пинг -т ? и как да го направя и в бф4 съм срещал много бг-та които си играят нормално но аз съм тролнатия -.- ако сменя лан картата ще има ли промяна ? :)

Не виждам сървъра?

то ако нямаш играта не можеш да го видиш то е в баттлелог на ЕА пона аз мисля тъй

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

добре но може ли по потробно какво е това пинг -т ? и как да го направя и в бф4 съм срещал много бг-та които си играят нормално но аз съм тролнатия -.- ако сменя лан картата ще има ли промяна ? :)

то ако нямаш играта не можеш да го видиш то е в баттлелог на ЕА пона аз мисля тъй

Трябва ми IP на някой от сървърите и веднага ще се провери защо имаш този проблем. Иначе може само да се гадае.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натискаш Windows key+R там пишеш cmd и слагаш ping -t google.comГлавно от самия хардуер на сървъра идва проблема, просто трябва да си харесаш един сървър на който не ти лагва толкова. Може и да пробваш това което поставих в първия си пост, на мен лично ми е помогнало до една степен да намали лага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натискаш Windows key+R там пишеш cmd и слагаш ping -t google.com

Главно от самия хардуер на сървъра идва проблема, просто трябва да си харесаш един сървър на който не ти лагва толкова. Може и да пробваш това което поставих в първия си пост, на мен лично ми е помогнало до една степен да намали лага.

нищо не става ако си купя лан карта няма ли да се оправи ? нали проблема е в пакет лоса

<------- проблема ми е абсолютно същия ! моля за помощ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни една проверка в този сайт, той ще ти покаже дали имаш загуба на пакети: http://n1.netalyzr.icsi.berkeley.edu/Прати лога след това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A мен ме съмнява друго:

DICE извинилась за ошибки в сетевом коде Battlefield 4 и пообещала дальше работать над их устранением

Electronic Arts номинирована на звание худшей компании в Америке

Слагал ли си някакви ъпдейти? Ако не си, вероятно е време. Стига разбира се нещата да са оправени. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A мен ме съмнява друго:

DICE извинилась за ошибки в сетевом коде Battlefield 4 и пообещала дальше работать над их устранением

Electronic Arts номинирована на звание худшей компании в Америке

Слагал ли си някакви ъпдейти? Ако не си, вероятно е време. Стига разбира се нещата да са оправени. 

като има ъпдейт то само се ъпдейтва в оригин 

Пусни една проверка в този сайт, той ще ти покаже дали имаш загуба на пакети: http://n1.netalyzr.icsi.berkeley.edu/Прати лога след това.

http://n3.netalyzr.icsi.berkeley.edu/summary/id=36ea240d-4685-f6356ab5-875b-46ba-af3f ето го резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като има ъпдейт то само се ъпдейтва в оригин 

http://n3.netalyzr.icsi.berkeley.edu/summary/id=36ea240d-4685-f6356ab5-875b-46ba-af3f ето го резултата.

Ами значи не са оправили проблемите :) Статиите са от тоя месец. На Networx  и аз нямам май много вяра. Уж купувам по-скъпи пакети, но реално полза никаква. Пробвай все пак да направиш нереално IP-то си, а след време отново реално, ако се налага. Понякога при мен помага за малко. Не знам изобщо каква е причината, но имам чувството, че някой се възползва от нета ми.  Говорих с ония тъпанари няколко пъти, а накрая дори изтриха историята на разговорите ни, все едно нищо не е било. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами значи не са оправили проблемите :) Статиите са от тоя месец. На Networx  и аз нямам май много вяра. Уж купувам по-скъпи пакети, но реално полза никаква. Пробвай все пак да направиш нереално IP-то си, а след време отново реално, ако се налага. Понякога при мен помага за малко. Не знам изобщо каква е причината, но имам чувството, че някой се възползва от нета ми.  Говорих с ония тъпанари няколко пъти, а накрая дори изтриха историята на разговорите ни, все едно нищо не е било. 

lol Добре, но никой нищо не ми каза за лан картата -.- ако купя дали ще се оправи аз намерих 1 тема в която имали същия проблем и като са си рестартирали рутера и са дали настройките на деафулт се е оправило но аз съм с кабел :( с лан карта дали ще се оправи ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами трябва да пробваш, за да разбереш :) Все пак, ако имаш възможност за смяна на реалния IP с нереален, пробвай. Аз ползвам различни мрежови карти, но разлика в интернета не съм забелязал. Като каже да не върви, особено с чужбина и някои сайтове, не върви. Направя ли малко промени, тръгва отлично и така за известно време. Плащам за скорост 80 Mbit dawnload  и 10 upload, но реално ползвам под 10-20% от това. Има и вариант за изравняване на Download/Upload  скоростите. Пробвай и него, ако имаш тая възможност с твоя пакет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос към автора: Ти обади ли се на интернет доставчика си и дискутира ли проблема си с него? Той отказа ли ти да оправи проблема и/или какъв беше отговора му? В края на краищата му плащаш и затова...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос към автора: Ти обади ли се на интернет доставчика си и дискутира ли проблема си с него? Той отказа ли ти да оправи проблема и/или какъв беше отговора му? В края на краищата му плащаш и затова...

не не съм но до сега не съм имал проблеми с тях (нетворкс бг)  но трябва да си разкажа проблема ми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам че си на OpenDNS от резултатите на теста, а изглежда че той прави някакви проблеми, най-добре го махни и си сложи обратно на доставчика dns.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...