Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ан0НиМеН

Трябва ми програма за анонимност в интернет.

Препоръчан отговор

Здравейте трябва ми програма с която не мога да бъда следен в интернет.

Благодаря предварително ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмите за тази цел,използват прокси сървъри.Когато има инсталирана такава в една система,намалява значително функционалноста на всички програми,използващи интернет в компютъра.Ще ти повлияе на качеството на Скайп,уторент(сваляне и качване) и  т. н. от този род.По добрият вариант,според мен е да зададеш от настройките на браузъра прокси.Така сърфирането няма да се проследява.Но губиш голям процент от интернет скоростта,при двата случая...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Програмите за тази цел,използват прокси сървъри.Когато има инсталирана такава в една система,намалява значително функционалноста на всички програми,използващи интернет в компютъра.Ще ти повлияе на качеството на Скайп,уторент(сваляне и качване) и  т. н. от този род.По добрият вариант,според мен е да зададеш от настройките на браузъра прокси.Така сърфирането няма да се проследява.Но губиш голям процент от интернет скоростта,при двата случая...

Добре, но как да ги направя тези настройки ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, но как да ги направя тези настройки ?

Каква е целта ?

С няколко думи макар че ще ме хвърлиш в глуха улица ще ти го кажа направо а ти си прави сметка.

Такова понятие анонимен в интернет не съществува. Всичко е въпрос на приоритет, пари и каква власт има тоя който ще ти търси следите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е целта ?

С няколко думи макар че ще ме хвърлиш в глуха улица ще ти го кажа направо а ти си прави сметка.

Такова понятие анонимен в интернет не съществува. Всичко е въпрос на приоритет, пари и каква власт има тоя който ще ти търси следите.

Не говоря за някаква агенция, а за прост човечец да не може да ми следи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не говоря за някаква агенция, а за прост човечец да не може да ми следи.

Пишеш в гугъл? proxy free,Избираш си едни прокси и порт по желание,в зависимост,къде искаш да се намираш.После отваряш браузъра Моzilla/Настройки/разширени/мрежа/настройване/.Маркираш ръчна настройка на прокси.Преписваш в полето за прокси НТТР,тези които си избрал,срещу него и съответния порт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пишеш в гугъл? proxy free,Избираш си едни прокси и порт по желание,в зависимост,къде искаш да се намираш.После отваряш браузъра Моzilla/Настройки/разширени/мрежа/настройване/.Маркираш ръчна настройка на прокси.Преписваш в полето за прокси НТТР,тези които си избрал,срещу него и съответния порт.

първо да ви попитам ето с тази програма ще бъда ли следен, дори и да знаят ИП-то ми ?

http://postimg.org/image/61h1o7tf1/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

първо да ви попитам ето с тази програма ще бъда ли следен, дори и да знаят ИП-то ми ?

http://postimg.org/image/61h1o7tf1/

Няма програма на снимката!Не ти е нужна програма,ако можеш да си настроиш проксите сам.Следвай горния ми пост и си сърфирай.ИП-то, ще ти е друго,местоположението ще показва,че си в друг град или държава...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма програма на снимката!Не ти е нужна програма,ако можеш да си настроиш проксите сам.Следвай горния ми пост и си сърфирай.ИП-то, ще ти е друго,местоположението ще показва,че си в друг град или държава...

Ето линк за точната програма която според мен ми позволява анонимност : https://4.hidemyass.com/ip-2/encoded/Oi8vcG9zdGltZy5vcmcvaW1hZ2Uvb29xcmR5YXUzLw%3D%3D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Онези по от горе ги забрави, само ми докара 3, 4 вируса.

Да ви попитам  proxy free това в Моzilla ли да го напиша и къде да намеря настройките на Моzilla ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трети път трябва да се повтарям,че програма за тази цел,ти блокира работата на целия компютър,защото всички действия ще преминават през прокси сървър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теглиш си ТОR брaузър и не се занимаваш с разни програми и глупости :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теглиш си ТОR брaузър и не се занимаваш с разни програми и глупости :)

А TOR браузър какво е ?

Сигурно не е програма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А TOR браузър какво е ?

Сигурно не е програма.

Имах в предвид че това е чиста работа :) Няма настройки , няма вируси и си бачка .А и е безплатно :)

И само да те попитам ...Ти от такива тъпи постове ли стана вип потребител ?

Явно за тебе важи с пълна сила това за Американски , Руски , И български форум .

Ако не го знаеш ще ти го кажа :

Когато зададеш въпрос в Руски форум ...Те ти отговарят на въпроса с въпрос .

Когато зададеш въпрос в Американски форум...Те ти дават изчерпателен отговор и ти помагат .

Когато зададеш въпрос в Български форум ... Почват такива като тебе да ти обясняват колко си тъп и някви спамения по темата , но никакъв отговор по - същество .

Вместо да ми задаваш на мене въпроси кое е програма и кое не ...Можеше да Дадеш положителен съвет към човека дето е задал въпроса и пита за определено нещо .

Такива випове и разни почетни потребители из другите форуми им викаме СПАМЕРИ ./не всички ама болшинството/

Приятен ден .Пиша го без злоба към теб и нищо лично .Явно и други ще се припознаят към описанието ми :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имах в предвид че това е чиста работа :) Няма настройки , няма вируси и си бачка .А и е безплатно :)

И само да те попитам ...Ти от такива тъпи постове ли стана вип потребител ?

Явно за тебе важи с пълна сила това за Американски , Руски , И български форум .

Ако не го знаеш ще ти го кажа :

Когато зададеш въпрос в Руски форум ...Те ти отговарят на въпроса с въпрос .

Когато зададеш въпрос в Американски форум...Те ти дават изчерпателен отговор и ти помагат .

Когато зададеш въпрос в Български форум ... Почват такива като тебе да ти обясняват колко си тъп и някви спамения по темата , но никакъв отговор по - същество .

Вместо да ми задаваш на мене въпроси кое е програма и кое не ...Можеше да Дадеш положителен съвет към човека дето е задал въпроса и пита за определено нещо .

Такива випове и разни почетни потребители из другите форуми им викаме СПАМЕРИ ./не всички ама болшинството/

Приятен ден .Пиша го без злоба към теб и нищо лично .Явно и други ще се припознаят към описанието ми :)

Лично е. Иначе нямаше да ми задаваш тези въпроси. Тъпите постове са предизвикани от тъпи твърдения.

А ти можеш ли да гарантираш, че TOR е "чиста работа" и осигурява 100% анонимност в интернет ? Какво би казал за това  ?

Относно питането в различните по националност форуми - реалността според мен е по-различна. Повече полезна информация съм намирал в руските форуми.

Не знам какво означава "положителен съвет" и затова не мога да дам такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/topic/174003-%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%B7%D0%B0-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BA%D1%81%D0%B8-%D1%81%D1%8A%D1%80%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%B8/#entry1935307

Няма нищо специално,бави малко интернета но това е неизбежно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , има ли начин да си сменя айпи адреса(регистрирах се вав онлайн игра където имаш право само на един акаунт, има ли начин да се създаде втори акаунт със различно айпи)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със SafeIP май не могат да ти хванат IP-то. Пренасочваш се  към друг ИП и си готов. Минуси

-бави компа /само ако ти е слаб/

-Пуска ти сайтовете на такъв език, в който е избрано ИП-то.

-понякога дава грешки и забавя интернета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , има ли начин да си сменя айпи адреса(регистрирах се вав онлайн игра където имаш право само на един акаунт, има ли начин да се създаде втори акаунт със различно айпи)

Щом си предпочел да пишеш в тази тема , значи си я прочел и си видял , че съответсва на твоя въпрос. В нея има , много полезни съвети. Аз знам само 1 начин да притежаваш още едно IP - да си платиш на провайдера за още 1 акаунт. 

P.S. - Ако има награден фонд в тази игра , защо мислиш създателите на сайта за марули , които ще могат да бъдат преметнати от разни програми, които хората ще ти казват , че са сигурни?

Със SafeIP май не могат да ти хванат IP-то. Пренасочваш се  към друг ИП и си готов. Минуси

-бави компа /само ако ти е слаб/

-Пуска ти сайтовете на такъв език, в който е избрано ИП-то.

-понякога дава грешки и забавя интернета.

Ако се заинтересуват , защо при всяко влизане си с различно IP , каква е възможността великодушно да те подминат. Нали тези игри се правят с цел , на първо място да спечелят техните създатели , на второ място тези потребители , които си плащат за екстрите в "безплатните" онлине игри и чак след това хитруващите потребители? Ама щом така е решил, нека пробва и да каже какво е спечелил от тази игра на дребно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересна е темата за анонимността в интернет. Мисля, че заглавието на темата трябва да бъде променена на Възможно ли е да запазя анонимност в интернет? Отговора е твърдо НЕ. Каквото и да ползваш, от където и да минаваш разбери едно: Ако искат да те открият, от вчера знаят, че ще пишеш този пост. И повярвай ми истина ти говоря като професионалист на задаващ въпрос.

И като говорим за анонимност ето виж се:

http://forum.all.bg/showthreaded.php/Cat/0/Number/3153763/page/0/vc/1http://www.stumbleupon.com/su/1BeBAr?_notoolbarhttp://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/3154435/Main/3153763http://www.drakensang.com/user/detail/%D0%90%D0%BD0%D0%BD%D0%98%D0%BC%D0%95%D0%BD?lang=no

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първото, което е добре да направиш е да се оттървеш от Уиндоус, след което да потърсиш Линукс дистро по вкуса ти. Убунту не е най-удачния избор може би, но пък има вградени и странични инструменти, с които може да се справиш. Ако искаш нещо по-хардкор, то предполагам Tails или LPS, но лично на мен ми бе голяма мъка и не са май за всекидневно разцъкване. С първото Сноудън ровичкал в АНС, а второто се използва от американската армия Аз на няколко пъти тук хваля едно дистро, което мисля ще ти свърши добра работа също - Trisquel - GNU дистро на хората на Ричард Столман, но да знаеш, че комерсиален софтуер не може да инсталваш на него (и то не напълно комерсиален, ми там една библиотека да ползва даже), НО! всичко има алтернатива и то вградена, тоест инсталваш дистрото и си свиркаш. Предполагам, че щом Л.А.И.К. като мен се справи с преноса на букмарки, свързване с нет и въобще без да чувствам голяма промяна с това, което правих на Уин, ще се оправиш. И е супер леко дистро. Това, което разбрах е, че обаче не мога да инстална Скайп на него, понеже е комерс със закрит код... и го махнах. Просто чак пък толкова.... айде нема нужда.

И чак в Линукс почваш да търсиш начин да се скриеш. А откъде е това желание..?

Офффффффф... аз сега прочетох датата на първия пост...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има даден, още в 12 пост,друг вариант за сменяване на ИП адреса , с TOR Browser .Той работи през прокси и с друго ИП. Малко по бавен е,но едното за другото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първото, което е добре да направиш е да се оттървеш от Уиндоус, след което да потърсиш Линукс дистро по вкуса ти. Убунту не е най-удачния избор може би, но пък има вградени и странични инструменти, с които може да се справиш. Ако искаш нещо по-хардкор, то предполагам Tails или LPS, но лично на мен ми бе голяма мъка и не са май за всекидневно разцъкване. С първото Сноудън ровичкал в АНС, а второто се използва от американската армия Аз на няколко пъти тук хваля едно дистро, което мисля ще ти свърши добра работа също - Trisquel - GNU дистро на хората на Ричард Столман, но да знаеш, че комерсиален софтуер не може да инсталваш на него. Предполагам, че щом Л.А.И.К. като мен се справи с преноса на букмарки, свързване с нет и въобще без да чувствам голяма промяна с това, което правих на Уин, ще се оправиш. И е супер леко дистро. Това, което разбрах е, че обаче не мога да инстална Скайп на него, понеже е комерс със закрит код...

И всеки път като влизаш в ел.пощата трябва да си сменяш лан картата или уифито ли?

ИД на дъното което изпраща сигнал с всяко кънектване към нетя как ще го спреш?

Новите хасуелки на интел си комуникират със създате ля си, това как ще го спреш?

Уин 8 те локализира с точност до 15м, това как ще го спреш?

Всяка програма се пингва към официалният си сървър и вика - ехо още ме ползват има ли актуализации за мене? Това как ще го спреш?

Дори и да си под линукс. Хардуера постоянно пита за ъпдейти като казва какъв е, това как ще го спреш?

Гугъла който ползваш ежедневно пази всички на пръв поглед инфантилни данни, но при нужда..........това как ще го спреш?

Както вече казах, Анонимността беше до 11 септември 2001.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересна е темата за анонимността в интернет. Мисля, че заглавието на темата трябва да бъде променена на Възможно ли е да запазя анонимност в интернет? Отговора е твърдо НЕ. Каквото и да ползваш, от където и да минаваш разбери едно: Ако искат да те открият, от вчера знаят, че ще пишеш този пост. И повярвай ми истина ти говоря като професионалист на задаващ въпрос.

И като говорим за анонимност ето виж се:

http://forum.all.bg/showthreaded.php/Cat/0/Number/3153763/page/0/vc/1http://www.stumbleupon.com/su/1BeBAr?_notoolbarhttp://forum.all.bg/showflat.php/Cat/0/Number/3154435/Main/3153763http://www.drakensang.com/user/detail/%D0%90%D0%BD0%D0%BD%D0%98%D0%BC%D0%95%D0%BD?lang=no

Шапка ти свалям , за този пост и особено за примерите, които даваш.Предлагам , ако е възможно да се постави за пример в подфорума , на всички шмекери и псевдохакери , които си мислят , че са открили топлата вода или поне си въобразяват , че са началото и края в интернет технологиите..По ясно и подробно и разбрано , едва ли може да бъде казано. Особено това изречение "А ако нещата станат сериозни, дори доставчикът на VPN ще си признае." e хубаво , дълбоко да им се запечата в съзнанието.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...