Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Daniel96

Търся ХОСТИНГ фирма.

Препоръчан отговор

Здравейте, понеже нищо не намирам в гугъл за фирми, които хостват майнкрафт сървъри, се чудих дали някой знае за такава. Става въпрос не за човек с компютър ами предприятие, което се занимава с това Публикувано изображение
Да отбележа, става въпрос за български хостър.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! Като приемем, че съм хостил сървър на тази игра и знам колко товари ще намериш хостер, който ще ти иска малко повечко парички :) Първо за да стартираш сървър 24/7 с хостмашина трябва да имаш смс система, а там отделно ти искат платен домейн, за да предоставиш смс услугите си пак там пари...За хост пари... Едва ли първия месец ще имаш около 40 човека в сървъра, за това много е трудно :) Желая ти успех :) Имам един познат, който има хостмашина ако си навид ще те свържа с него :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай сега, поддържам верига от близо 2 години, както е минавала през мен, така и през големи хостинг фирми. Запознат съм добре, да не кажа много добре с тези неща. По-горе говорих за фирма, която предлага хостинг услуги, която има за цел да й плащаш всеки месец. Нито ги интересува как печелиш (И дали въобще печелиш пари) нито колко, за тях е важно да им плащаш. И пак казвам, нямам нужда от човек с Пц (Персонален Компютър) на който не мога да разчитам, дали винаги ще е онлайн или с това дали ще ме прецака във всеки един момент ами от фирма, която се занимава главно с захранване и поддържане на сървъри. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, понеже нищо не намирам в гугъл за фирми, които хостват майнкрафт сървъри, се чудих дали някой знае за такава. Става въпрос не за човек с компютър ами предприятие, което се занимава с това Публикувано изображение

Да отбележа, става въпрос за български хостър.

Благодаря.

Здраввй, можеш да изпозваш VPS хостинг в www.eu.blizzard.bg. тел:0889987600

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здраввй, можеш да изпозваш VPS хостинг в www.eu.blizzard.bg. тел:0889987600

Колега не че нещо, ама според мен VPS хич няма да му свърши работа, даже ще срещне доста проблеми. Такова чудо си иска реален сървър според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

свържи се с http://www.4vendeta.com/ те предлагат хостерство за сървъри и то различни до колкото знам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...