Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

kikocska

iphone4 за разкодиране

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам 2 телефона iphone 4, който обаче са кодирани. Взети са от Лондон на T-MOBILE и е спряно плащането към тях. Живея близо до Благоевград, но тук или не могат да го разкодират или ми казват евентуално ако стане ще струва около 200-300 лева. Ако някой знае каде могат да го разкодират ще се радвам да чуя.

И също така имам и една нокиа н8, една идея и тук как да си сваля бг клавиатура. Мерси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това намери ли го? http://vbox7.com/play:e1ea704c

Изгледай го цялото.

Без да ти гледам видеото ще ти кажа да не пишеш по теми по които си бос. iPhone4 с версия на фирмуера от 5 нагоре (включително и 5) не може да се отключи с нищо освен по IMEI а там се плаща задължително и за различни оператори цените са различни. И май може и да е по скъпо от цената на самоя апарат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да ти гледам видеото ще ти кажа да не пишеш по теми по които си бос. iPhone4 с версия на фирмуера от 5 нагоре (включително и 5) не може да се отключи с нищо освен по IMEI а там се плаща задължително и за различни оператори цените са различни. И май може и да е по скъпо от цената на самоя апарат.

В допълнение на това да кажа, че апарата, ако е в черния списък (гледам, че е преустановено плащането за него), ше го отключиш, ама не точно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да ти гледам видеото ще ти кажа да не пишеш по теми по които си бос....

Заради такива като теб наказват такива като мен. Не тук, а по принцип в някои форуми. Просташкия ти стил на писане е достатъчно крещящ и без да коментираш кой къде е бос.

Аз не разбирам от китайфони и търся инфо в мрежата как го правят тези които разбират.

Ти като голям разбирач, би ли обяснил на автора, на нормален език, как да си отключи телефона към БГ оператор? Ама без да плаща пари за нов телефон?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заради такива като теб наказват такива като мен. Не тук, а по принцип в някои форуми. Просташкия ти стил на писане е достатъчно крещящ и без да коментираш кой къде е бос.

Аз не разбирам от китайфони и търся инфо в мрежата как го правят тези които разбират.

Ти като голям разбирач, би ли обяснил на автора, на нормален език, как да си отключи телефона към БГ оператор? Ама без да плаща пари за нов телефон?

Виж сега. Може ли човек който никога не е имал iPhone да дава непроверени съвети. Това видео си направих труда да го изгледам като предварително знаех че е безполезно. Става дума за отключване на iPhone4 наистина но ... има едно голямо НО говорим за версия на фирмуера от 4.0 до 4.02 (пиша на памет) която има първия бейзбанд (софтуер за модема  01.59.00 нещо от сорта) който подлежи на отключване с ultrasnow от Cydia (трябва ли да ти обяснавам на китайски?).

Варианта този телефон да е с този софтуер на модема е почти нулева, тоест да е стоял някъде забравен и сега да в ръцете на автора.

Много пъти ти казвам гледай от мем, не давай непроверени съвети в материя която ти е далечна. Mен да си ме видял да пиша в теми за андройд например и да се натискам да давам съвети на потребителите с такива апарати ?

Така на въпроса ти и така и на автора ще отговоря. Няма начин да стане без пари, съжалявам.

Алгор ме е цитирал и там ще дам едно пояснение леко само.

С пари става и когато е в черния списък но не за всички оператори (говоря общо не знам за конкретния дали важи) но е по скъпо от стандартното отключване защото се плаща и на застрахователя.

Та въпроса накрая опира дали е финансово изгодно отключването по IMEI !

Също може на хардуерно ниво да се препрограмира беизбанда (чипа на модема се разпоява и асе слага на програматор) като му се върне първият който се отключва от ultrasnow (на видеото) но говорим за много много тесен кръг от хора който ще го направят (без гаранции) това и остават сериозни рискове за устройството и цената на тая услуга е над 100 лева и забравяш повече за стандарти рестори и подобни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Алгор ме е цитирал и там ще дам едно пояснение леко само.

С пари става и когато е в черния списък но не за всички оператори (говоря общо не знам за конкретния дали важи) но е по скъпо от стандартното отключване защото се плаща и на застрахователя.

А как един нов телефон може да попадне в някакъв си "черен списък"?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как един нов телефон може да попадне в някакъв си "черен списък"?

Ами като го вземеш на изплащане и спреш да го плащаш или го обявиш за откраднат ( а си го продал и си му взел застраховката).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...